Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mivel készítik a vízalatti...

Mivel készítik a vízalatti fotókat? Eldobható vízalatti fényképezőgépek? Vízálló tok profibb gépre?

Figyelt kérdés

Mostanában rengeteg ilyen víz alatt észült képet látok midnenhol, az ismerőseim is tucatjával pakolják facebookra meg mindenfelé. Ezeket a képeket mivel készítik? Találtam a neten eldobható egyszerhasználatos vízalatti kamerát, de ilyenekkel lehet ennyire jó szintű képeket csinálni? Ezek digitális gépek?

Vagy (ha végül kitalálom, hogy vegyek-e bármit is) jobban megérné egy jobb gépre a vízálló tok? (Nikon D3200) Ezek mennyire megbízhatóak lezártság meg védelem szempontjából? Jár valami bonyodalommal a használatuk?

Ezeket a gépeket/tokot milyen mélységig lehet hasznláni?

Nem lenne 'profi' szinten kihasználva, szóval semmi mélytengeri búvárkodás vagy ilyesmi, de azért szeretném ha lenne valami készülékem, amit víz alatt is tudok használni, mert szernitem ez nagyon mókás dolog és szívesen kipróbálnám.

Köszi a válaszokat!(:

17/l



#búvárkodás #víz #fotó #fotózás #fényképezőgép #Nikon #tok #Nikon D3200 #vízalatti fényképező #egyszerhasznláatos
2013. aug. 23. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a két lehetséges megoldás van, vagy alapból vízálló a fényképező, vagy van hozzá olyan tok.

Ha nem kell olyan nagyon komoly cucc, akkor valamelyik GoPro-t próbáld meg beszerezni..

2013. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, GoPro gépek közül tudnál esetleg konkrétan vmit ami kimondottan erre jó? mert neten sajna nemigazán találtam..
2013. aug. 23. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:

A GoPro egy kamera, bármelyik megy víz alatt a víz alatti tokjában. Olcsó megoldás, ha tényleg ez érdekel.


A profi víz alatti felvételeket búvártokos DSLR-el csinálják, de a tok többe kerül, mint a gép és az objektív.


Ma már van egy csomó víz álló kompakt fényképező is, azok is jók erre.

[link]

2013. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ó köszönöm(:
2013. aug. 23. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Használható vízalatti tokot itthon 50e Ft körül kapsz és az még a "zacskós" kivitel, szóval nem kemény. Kemény vízalatti tokot dSLR-hez leginkább milliós nagyságrendnél érdemes keresni. Ahogy előttem írták valószínűleg GoPro vagy valamelyik vízálló kompakt lesz a ludas. :)
2013. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okés, akkor azt hiszem, mindenképpen azok között fogok keresgélni, köszönöm szépen(:
2013. aug. 24. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!