Olcsó megoldás objektívre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék nikon d300s típusú fényképezőmhöz venni egy objektívet de nem igazán nagy a keret mégis egy a kit lencséknél jobb képminőséget nyújtó optikára szeretnék beruházni.

Max 50.ezrem lenne most, régi filmes nikon és akár m42-es objektívek is szóba jöhetnek! Kellene egy nagylátó ,és egy tele is.Portrézásra ,tájképre.

Akár lessátorból madár fotózásra is használnám a telét de ez nem fontos ha az árból nem jön ki majd lesz később :)



2013. júl. 14. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Apróhirdetésekbe ásd bele magad, azt tudom tanácsolni. Haver vett 25 ezerért(!!!!!!!!!!!!!!!!!!) egy 70-200-as telét a D90-es Nikonjára. Ha nem látom nem hiszem el. És nem, nem a kamionról esett le :) Az évezred üzlete volt szerintem. Ha figyel az ember, akkor könnyen találhat jó dolgokat olcsón.


Ha pedig a szovjet gyártmányú m42-es Helios 58mm f2 objektívre gondoltál, akkor az kitűnő választás. A képek se rosszak amiket készít. Nemrég olvastam egy blogban, hogy 3000 forintért vette(!). Teljesen jó befektetés szerintem :)

De ha nem is pont ez, azért járj bolhapiacokra, és tartsd nyitva a szemed, hátha találsz még ennél is jobbat, és olcsóbbat :)

Sok sikert :D

2013. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! :)

Esetleg meg tudnád mondani hogy a "Haverod" honnan vette (e-bay,apród stb...?)

2013. júl. 16. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt azért érdemes szem előtt tartani, hogy Nikonnál szopás az m42, vagy nincs végtelen, vagy van, de egy lencsés adapter kell hozzá.
2013. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kell az idézőjel, mert tényleg haver vette nem én, ha esetleg azt gondoltad :)

Ha jól emlékszem expressz.hu, de mindenképpen valami ilyen internetes apróhirdető oldalon találta.

2013. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet egyébként valami amit a zoligyerek mond. Nem tudom Nikon gép milyen ezzel az obival, azt viszont elismerem, hogy a blogos tagnak Canon gépe volt.
2013. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy lencsés adapter kell de nem értem hogy Mi benne a gond ugyan úgy meg tudom venni azt is Csak nem 1500-ért

Hanem 3500-ért de még szerintem így is jóval olcsóbb mint egy 2.8 as NIKON.

2013. júl. 16. 19:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Csapasd neki, az a lényeg :D
2013. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!