Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szerintetek milyen ez a két kép?

Szerintetek milyen ez a két kép?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem egy kicsit komolyabb géppel fotózni, még kezdő vagyok, de nyaraláson mindenképp akartam egy naplementés képet csinálni. Kettőt kiválasztottam a sok közül, szerintetek milyen?


[link]

[link]



2013. júl. 8. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb mint az átlag "fotós vagyok és van Facebook oldalam" jeligére ide képeket töltögetők képei. Az első alulról szűk egy picit, talán kicsit nagy is rajta a hajó, ha távolabb mentél volna lehetett volna picivel jobb. A másodikról a szenzorkoszt leszedhetted volna, de helyesen komponált és nagyjából helyesen exponált, ha nem rég kezdted, akkor ezek első próbálkozásnak kifejezetten ügyesek. Kritikára ajánlom a prohardver.hu vonatkozó fórumait (Kezdő fotósok digitális fényképei /Haladó fotósok digitális fényképei).


Szép fényeket!

2013. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nagyon jó képek, bár én nem nagyon értek hozzá, de ha szabad megkérdeznem milyen géped van?
2013. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kezdetnek nem rossz, bár az ISO 400 - f/22 kombinációt nem igazán értem. Nem tudom, mennyire tudatos, és ha az, miért esett erre a választásod.


Bónusz tanács: az ilyen képeknél különösen figyelj, hogy ne legyen ferde - ha kell, utólag korrigáld.

2013. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Folytasd!

Határozottan tehetséges vagy.

Facebook: EXPOZÍCIÓ-tanulni vágyó fotósok

2013. júl. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindnekinek aki írt! :) 2: Samsung NX5 :) 3: Tudatosnak végülis tudatos volt, szűk blendét akartam mindenképp, és amiatt állítottam az ISO-t 400-ra, hogy rövidebb záridő legyen, de lehet nem kellett volna annyi.. 4: Köszi, mengézem! :D
2013. júl. 9. 11:48
 6/6 A kérdező kommentje:
1: Ez lemaradt, köszönöm neked is, megnézem, amit írtál. :)
2013. júl. 9. 11:49

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!