Hogyan kezdjek el fotózni?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a fotózás, szeretek is fotózni. Most egy bridge gépem van, valami fujifilm, de már a vakuja se jó (nem nyílik ki). Most beruháznék egy tükörreflexes gépre, milyen márkát, milyen objektíve(ke)t ajánlotok? Igaz olvastam már fotózásról több cikket is, de annyira hosszan írták le, és szerintem egy kicsit bonyolultan, hogynem nagyon értettem. Olyan 65-80k-m lenne rá, tudom nem sok,de hát kezdő is vagyok, és csak hobbi fotózás lenne úgyis. :D

2013. jún. 28. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Olvasgasd még azokat a cikkeket, amikről írnak bennük azok sajnos elengedhetetlenek ahhoz, hogy fotózni kezdj ráadásul amíg nem tudod, hogy ahhoz amit fotózni szeretnél milyen eszközök kellenek nem is igazán van értelme vásárolnod. Tanulj még és aztán vásárolj! :)
2013. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!