Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ti mit vennétek, gitárt, vagy...

Ti mit vennétek, gitárt, vagy fényképezőt? 14/f

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy most volt a ballagásom, és összegyűlt egy kis pénzem, amiből szeretnék venni valamit magamnak. És két tűz közt vagyok, mert nem tudom, hogy melyiket vegyem.


Alapjáraton művész beállítottságú vagyok, és ezért is gondoltam egy kamerára, azzal csak az a baj, hogy rohadt drága(még gyűjtenem kéne rá), és nem igazán értek hozzá, viszont optimum, hogy szép képeket tudnék vele csinálni.


A gitár talán még ki is jönne a pénzemből, anyámnak is az tetszik, és még a csajoknak is bejön, de az a baj hogy nem jártam szolfézsra, szóval max gitártanárral, vagy videókból tanulnám :S


Szóval:

Fényképező:

- Még gyűteni kéne egy rendes darabra (Nikon D3100-ra gondoltam)

- Nagyon jó lenne vele fotózni, ha szép képeket csinál

- nem kell tanulni (annyira biztos nem mint a gitárt)


Gitár:

- Lenne rá pénzem

- Anyum is azt szeretné

- Azt is élvezném

- Valahogy a tanulást meg kéne oldani


Szerintetek?



2013. jún. 28. 09:05
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Lehet használtan olcsóbban venni fényképezőt?
2013. jún. 28. 09:07
 2/18 anonim ***** válasza:
Nyilván lehet olcsóbban is venni fényképezőt. Szerintem a gitárt vedd, mert most pont jó korban vagy hozzá, hogy elkezd, ha esetleg komolyabban szeretnél vele foglalkozni. Nem kötelező a szolfézs. Szerintem videókból, könyvekből is elkezdhetsz. A párom sem járt tanárhoz. Néha egy havertól tanulgatott. Fényképezőt meg vehetsz eleinte egy olcsót is és majd késöbb veszel komolyat. Mondjuk a következő ballagásodra kapott pénzből :)
2013. jún. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
a gitárt jobb én azt vennék elektromosat
2013. jún. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
3. Vagyok 14/f én is
2013. jún. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Gitárral könnyebb csajozni, de a fényképezőgép hamarabb ad sikerélményt.


Szerintem 14 évesen inkább a gitár, az lazább ennyi idősen, és a fotózást ráérsz elkezdeni 20-30 évesen is, ha nem lettél rocksztár. :)


Csak magamból tudok kiindulni, mert mindkettőbe belekóstoltam. Ma már inkább csak a fotózás...

2013. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Áhh, nem rocksztár akarok lenni, ilyeneket játszhanék :

http://www.youtube.com/watch?v=O8rjowBN7Zk

http://www.youtube.com/watch?v=FOjdXSrtUxA

2013. jún. 28. 11:01
 7/18 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, nem leszek rocksztár..


Ha az a szempont, hogy melyikkel lehet jobban csajozni, vagy melyikbe kell kevesebb időt fektetni, akkor szerintem felesleges mindkettő. Ha valamelyikhez is komolyabb vágyaid fűződnének, akkor egyértelműen tudnál dönteni, hogy melyik vonz jobban :D

2013. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Gitárt! Tanulást tanárral! Vagy segítséggel ,de inkább tanárral. Én segíthetek ,de igazából nem ugyan az lesz mint tanárral. Nekem tatám gitártanár másik tatám csak gitározik ők tanítottak ebben csak annyi jó volt hogy elmélettel nem rágták a fülem bár jobb lenne most ha tették volna bár még nem késő :) 13/F ha kell segítség írj
2013. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ja és kezdésnek ne elektromosat!!! Csak akusztikusat ha ilyen zenét akarsz játszani akkor fémhúrosat ajánlom bár kezdésnek a nylon húros gitáron szoktak tanulni mert könnyebb lefogni a húrokat és nem fáj annyira persze fiú vagy szerintem nem halálos nekem se volt az. Csak húgomnak xĐ
2013. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem is főként csajozásra lenne.Meg türelmem az van, bőven, eddig akváriumoztam, na ahhoz kellet :D

Off: Ilyen volt, mire ez mind kinőtt:

[link]

Szóval értitek,lenne hozzá türelmem, akkor legyen a gitár :D


Ha bemegyek egy hangszerboltba, akkor mit kérjek, milyet vegyek?

2013. jún. 28. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!