Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Miért szeretsz fényképezni?

Miért szeretsz fényképezni?

Figyelt kérdés

Ha valakinek be kéne bizonyítanod hogy tényleg elhivatott vagy, és imádsz fotózni, hogyan győznél meg valakit/téged mi győzne meg igazán?

(bocsi ha rossz témába tettem a kérdést, de nem tudom pontosan hová illene :/)



2013. jún. 2. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Én azért, mert a pillanat elszáll. Az emlékeim előbb-utóbb elkopnak sajnos. Viszont ha kattintok párat, akkor velem maradnak örökre.

Elég ránézni egy képre, és akármilyen régen is készült, visszavisz abba a pillanatba, visszatér az a pillanatnyi életérzés, amit épp akkor éltem meg.

2013. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szeretek fotózni, de erről nem kívánok senkit meggyőzni. Magamért csinálom, nem az számít, amit XY gondol. Viszont szeretem azokat a képeket, amik a szereplőinek, vagy szerzőinek/társszerzőinek sokkal többet jelentenek, mint egy hétköznapi szemlélődőnek. Persze a fotó legyen mindig igényes, de akkor az igazi, ha van benne valami olyan személyes plusz, amit nem kaphat meg bárki.


Egyébként csatlakozok az elsőhöz is. Nem tudom, kinek az idézete (de eredetileg angol nyelvű): "Nekem fotó memóriám van. Fényképeket készítek, és azokkal emlékezem."

2013. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
28%

Én már nem szeretek fotózni. Én azt vallom, hogy a videó tudja igazán visszaidézni az emlékeket.

Például ha akarok a másfél éves kislányomról egy jó képet , legalább 15 képet kell ellőni , hogy legyen benne egy két jó kép. De egy háromperces videót semmilyen kép nem tud felülmúlni...

2013. jún. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Számomra nem csak hobbi vagy munka a fotográfia de szerelem is. Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy azokban a pillanatokban lehetek ott az emberek mellett amikben örökre összekötik az életük fonalát, szóval boldog embereket fotózom. Ez elég indok?! :)
2013. jún. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!