Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Magic Lanternről mi a vélemény...

Magic Lanternről mi a véleményetek? Mekkora esély van rá, hogy tönkreteheti a kamerát?

Figyelt kérdés
Van egy Canon EOS 650D-m, már rá is raktam a Magic Lantern-t, jó kis cucc, de mégis félek, nehogy tönkremenjen a kamera.
2013. jún. 1. 21:13
 1/2 anonim válasza:
Nekem is ez a gondom, én is most vettem egy 650D-t és nem tudom, hogy rámerjem-e rakni, mert 1 év garancia van a gépre.
2013. júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem már egy ideje rajta van a 600D-men és nincs semmi baj vele, ha mindent úgy csinálsz ahogy le van írva nem lehet baj. Egyszer azóta volt valami "error 70" üzenet és gyári visszaállítást kellett nyomnom, de az sem valószínű hogy a magic lantern miatt volt. A gari sem ugrik miatta mert teljesen hivatalos szoftver.
2013. szept. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!