Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mit válasszak, ha HD videót...

Mit válasszak, ha HD videót szeretnék készíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Szóval az alábbihoz hasonló videót szeretnék készíteni: http://www.youtube.com/watch?v=QB97BDc_Obw .

A kérdésem az, hogy ha HD minőségű videót akarok, akkor külön kamerát vegyek, vagy ma már megfelel erre egy jobb minőségű fényképezőgép is? Tapasztalatok, milyen márkát ajánlotok? Az effektezéshez tudom külön program kell, idáig sony vegas-t használtam, de ha valaki ismer hasonló jó programot, ami ingyenes, akkor ossza meg velem.

Köszönöm előre is! :)



2013. máj. 20. 20:47
 1/2 anonim válasza:
egy jobb telóval tudsz ilyet csinálni :D nekem is ilyesmit csinál a ZTE Grand X In-em :D
2013. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Maga a videó határozottan rossz minőségű, csak szénné van effektelve. Viszont nagy benne a mélységélességgel való játék, így szinte biztos, hogy DSLR-t használtak hozzá.
2013. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!