Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen Nikon fényképezőgépet...

Mayer Viktória kérdése:

Milyen Nikon fényképezőgépet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék új fényképezőgépet venni. Mindenképpen Nikonra gondoltam. Nem fotózásra, vagy ilyesmi, hanem csak úgy, hogy legyen. Ár az mindegy, de a minőség jó legyen. Ne legyen túl nagy, de ne is túl kicsi! újabb készülékekre vagyok kiváncsi! Kérlek segítsetek, mert én próbálltam keresni, de nem vagyok valami nagy zseni ilyenekben.... Köszönöm előre is !

2013. máj. 20. 19:35
 1/5 anonim válasza:
Fényképezőgépet akarsz venni és nem fotózásra, csak, hogy legyen? A fényképezőgépeket az ember olyan célból veszi, hogy majd fényképez vele, nem pedig levest fog belőle enni. Különben is több szempontot megadhattál volna, ha az ár nem számít veheted a másfél milliós Nikon-t is. Elmehetsz egy fotográfiai szaküzletbe, ahol majd adnak neked tanácsot. ;)
2013. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lekophatsz!
2013. máj. 20. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Ha jó gépet akarsz akkor szerintem felejtsd el a nikont! Inkább canon vagy a fujinak az s szériája.
2013. máj. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem túl nagy, nem túl kicsi, jó minőség, mindegy ár: Canon G1 X. Ha mindenképp Nikon, akkor P7700.
2013. máj. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

nikon d3200-ez kicsit profibb

nikon coolpix s3300-teljesen hétköznapi fényképezésre

Én ezt a kettőt ajánlanám.

2013. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!