Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » FÉNYKÉPÉSZEK! Mennyit érnek...

FÉNYKÉPÉSZEK! Mennyit érnek ezek a valamik, és mik ezek?

Figyelt kérdés

A többsége Carl Zeiss.

[link]

[link]



2013. márc. 2. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán fotó előhívásához szükséges nagyító, de nem vagyok benne biztos. Ha meg van minden része (pl a fényforrást, állványt nem látom, ezért is vagyok bizonytalan), akkor érdemes felbecsültetni. Szériaszám szerint 1937es.

Értéket nehezen mondok, az ilyen cuccok sokszor annyit érnek, amennyit hajlandó rá valaki kifizetni, ha egyben van, akkor 40ezertől indulhat.

2013. márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerintem nincs meg mindene, ezek vannak amik látszanak.
2013. márc. 3. 19:41
 3/3 anonim válasza:
Szerintem vidd el egy szakértőhöz! Ő biztosan megtudja mondani mire való és esetleg mennyit ér a készülék! Igaz, apám fényképész de én sajnos nem igazán értek az ilyenekhez!
2013. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!