Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » DSLR fényképezőgépeknél miért...

DSLR fényképezőgépeknél miért van az, hogy nem mindig készít képet amikor lenyomom az exponáló gombot?

Figyelt kérdés
Egy csúcskompaktom van, és kipróbáltam egy Canon D300 gépet, és azt tapasztaltam, hogy nem mindig készíti el a képet. Korábban egy Canon D350-nél is ugyan ez volt. Mit csináltam rosszul? mi ennek az oka?

2012. okt. 17. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha autofókuszon van és hamarabb elengeded mielőtt belövi a fókuszt ez természetes.
2012. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha one shot üzemmódban van az AF, akkor addig nem lő képet, amíg nem tudott a fókuszpont élesre állni. Ha fontosabb a gyors reagálás, mint az élesség, használj AI servot.


Én mindig megvárom, amíg félig lenyomva a gombot kiélesedik, és utána már akkor lövi a képet, amikor én akarom.

2012. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. okt. 18. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!