Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mennyi a reális ára ennek a...

Mennyi a reális ára ennek a szettnek? (Canon EOS 7D)?

Figyelt kérdés

Eljátszottam a gondolattal hogy valami tükör nélkülire váltanék, sokszor az egyszerű de nagyszerűsége miatt, de leginkább mint valami kis kompakt utazó fényképezőgép, elsősorban valamelyik Sony "A"-ra gondoltam, II vagy III, árban talán ezek amiket elfogadhatónak találok, és tudom hogy ezek sem mai darabok, de nem is ez a munkám, szimplán csak hobbi, illetve nagyon szívesen veszek további javaslatokat.

Kérdés pedig hogy mennyiért tudnám elpasszolni a jelenlegi kit-et, ami a következő:

Canon EOS 7D mk1 váz, kb 8.000expo

(+BG-E7 portrémarkolat)

Canon EFS 18-55mm IS II objektív

Canon EF-S 55-250mm 4-5.6 IS II (+napellenző+polár+ND szűrő)

Canon 50mm f1.8 II

Canon EF 28-135 mm 1:3.5-5,6 IS

64+32gb CF kártya

3db akku (+töltő)

Mantona Miami táska.


Általánosságban minden kitűnő állappotnak örvend.



okt. 20. 22:35
 1/1 A kérdező kommentje:
Esetleg még az A6400, illetve a Canon R100, vagy EOS RP is benne lehet a figyelendő listában
okt. 20. 22:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!