Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Stream - mi a különbség a 2...

Stream - mi a különbség a 2 eszköz között azon kívül, hogy a Rode valószínű kicsit komolyabb és minőségibb?

Figyelt kérdés

1, Rode Streamer X

[link]


2, sima video capture card, amelynek ugyanúgy van audio/MIC bemenete, loop funkciója stb.


[link]


Mi a lényegi különbség, amivel többet nyújt nekem streameléshez, videorögzítéshez a Rode Streamer (és még jó pár cég hasodnló terméke)?



aug. 30. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A dedikált gombok, szoftveres vezérlés. Ezen kívül nincs különbség.
aug. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Innentől csak a keret szab határt, illetve, hogy mi a cél. Ha kezdő szinten próbálkozol, ajánlok egy sima OBS-t. Ha tovább akarsz lépni, szintet lépni, érdemes egy külső hangkártya. Külső csak akkor, hogyha mást is rögzíteni szeretnél, illetve a mikrofonod XLR, vagy más, nem USB-s csatlakozóval rendelkezik. Addig szerintem felesleges.
szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

oklé, de ez nem csak külső hangkártya, hanem a videoanyagot is vezérli.


viszont ha csak a dedikált a gombok a lényegi különbség, akkor a kényelem nem ér ennyit (a sima külső capture cardom már van, azt használom, jó is, ezért is lettem kíváncsi, mivel tudhat többet a Rode vezérlő)

szept. 1. 16:51
 4/5 anonim válasza:
Ha fontosak a vezérlőgombok, akkor szerintem egy streamdeckhez hasonlót keress :)
szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha pedig fontos, hogy egyszerre legyen mindegyik, akkor pedig ott a Rode
szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!