Vlogger kamera kérdés?

Figyelt kérdés

Lányom szülinapjára szeretnék egy kezdő vlogger szettet venni,de sajnos,se én,se a férjem nem igazán értünk hozzá.Kinéztem a neten két terméket,a paraméterek alapján minőségi videókat lehet velük készíteni?:

[link]


[link]



jún. 30. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt hanyagolnám
jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mojjo ***** válasza:
100%
A mikrofonokhoz nem értem, de az első linkel lévő izét én az ipari hulladék kategóriába sorolnám be.
jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Mentek a zöld értékelések. :-)Esetleg ti ismertek olyan készüléket,ami ajándékba jó lehet,és az ára is elfogadható?
jún. 30. 15:18
 4/8 Mojjo ***** válasza:

@3: Nem. Nem is gondolnám, hogy létezik ilyen. Három baj van alapvetően:

- A jó ár. Az első link alapján 50-60 ezer körüli összegre kell gondolni.

- Ajándékba lesz, azaz használt termékek szinte bizonyosan kiestek.

- Mobilja mindenkinek van. És bár nem tudjuk, milyen, egy közepes mobilt sem fog megverni semmilyen kamera, ami újonnan 50-60 ezerbe, vagy akár ennek a duplájába kerül.


A fotós/videós cuccok ára az egekben van. Ami nem feltétlenül kell, hogy bárkit megakadályozzon abban, hogy nagyon klassz, jól használható felszerelést állítson össze viszonylag (!) elfogadható áron, hisz ott a használtpiac, és aminek 5 éve örültünk volna, annak tulajdonképpen örülhetünk ma is. Csak hát nem ajándékba való az ilyesmi. Újonnan pedig csak komolytalan, noname márkák a leggagyibb telefonokat is alulmúló termékei vannak az árkategóriában.

jún. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak:


Nagyon hálás vagyok a kimerítő válaszért.A kamerát megpróbálnám használtan,de nagyon félek,hogy mondjuk hibásan adnák át,és használat közben derülne ki.Csak olyan embertől merném megvenni,aki megbízható,meg aki vigyázott a termékre,ilyen meg alig van.

Mindenesetre nagyon sokat segítettél,még egyszer köszönöm,hogy elindítottál egy vonalon! :-)

jún. 30. 16:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Jobban járnál, ha vennél egy minőségi gimbalt a telefonjához vagy egy állványt attól függően, hogy hogyan szokott vlogolni. Esetleg valamilyen kiegészítőt, pl. világítást.
jún. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon messzire kerüld el! 3 forintot nem ér a kamera!


Vegyetek neki egy normálisabb telefont.

Sok vlogger telefonnal kezdte és sokan nyomják azzal.

Kell hozzá egy normálisabb bluetoothos mikrofon hogy jó legyen a hangja.

júl. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak:


Köszönöm szépen a választ neked is,ment a zöld értékelés. :-)

júl. 1. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!