Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Lehetséges, hogy anyám figyel...

Lehetséges, hogy anyám figyel rejtett kamerával?

Figyelt kérdés

Egyszer azt mondta, hogy bekameráztatja a házat, mert furcsa neki, hogy minden eltűnik. (Igazából nem tűnik el csak lerakja valahova és elfelejti.)

Többször gyanakodtam már.

Volt olyan, hogy ő a konyhába ült beszélgetett egy vendéggel, én csukott ajtónál voltam egyedül olyan helyen ahová az ajtó kulcslyukán se lehet belátni. Épp fényképezgettem magam a barátnőmnek. Abba hagytam csak telefonoztam, erre bejön és megkérdezi na megmutatod a képeket amiket csináltál?

Meg ez ma történt, hogy nagyon sírtam itthon egyedül menzesz görcsök és szerelmi bánat miatt. Hazajött és elkezdi menjek már el valahova ne egyedül bőgjek itthon. Soha nem sírok, a mai egy kivételes alkalom volt, mert hát fájt a hasam.

Szóval nem értem. Átnéztem a szekrények tetejét, a csillárt a szoba közepén, a virág cserepeket. Nem tudom lehet csak véletlenek. De akkor nagyon furcsa véletlenek.

Olvastam neten, hogy ha sötétben telefonnal végig kamerázok mindent vakuval akkor fel kéne tűnnie egy piros pöttynek. Ez minden esetben így van? Vagy egyáltalán modern telefonnal működik ez? Mert olvastam olyat is, hogy csak régi kamerával működik.

Szerintetek csak paranoiás vagyok vagy lehetséges a kamera? Ha igen, hogy deríthetem ki? Meg akkor kéne lennie a telefonján valaminek, nem? Már többször áttúrtam a telefonját, de nem láttam semmi felvételt. Úgyhogy komolyan nem értem, hogy tudhat ilyen pontosan a dolgaimról.



2022. szept. 24. 23:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
40%

Nem pszihológus, hanem pszihiáter, nem mindegy.

Utóbbi kezelésére van szükséged, ha azt képzeled, hogy követnek.

Ismertem olyat, aki ilyen beteg volt.

2022. szept. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
76%
Ami neked van azt úgy hívják üldözési mánia. Jobb esetben egy enyhe betegség de lehet paranoid skizofrénia előszele is ha más tévképzetekkel társul.
2022. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!