Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Lehetséges, hogy anyám figyel...

Lehetséges, hogy anyám figyel rejtett kamerával?

Figyelt kérdés

Egyszer azt mondta, hogy bekameráztatja a házat, mert furcsa neki, hogy minden eltűnik. (Igazából nem tűnik el csak lerakja valahova és elfelejti.)

Többször gyanakodtam már.

Volt olyan, hogy ő a konyhába ült beszélgetett egy vendéggel, én csukott ajtónál voltam egyedül olyan helyen ahová az ajtó kulcslyukán se lehet belátni. Épp fényképezgettem magam a barátnőmnek. Abba hagytam csak telefonoztam, erre bejön és megkérdezi na megmutatod a képeket amiket csináltál?

Meg ez ma történt, hogy nagyon sírtam itthon egyedül menzesz görcsök és szerelmi bánat miatt. Hazajött és elkezdi menjek már el valahova ne egyedül bőgjek itthon. Soha nem sírok, a mai egy kivételes alkalom volt, mert hát fájt a hasam.

Szóval nem értem. Átnéztem a szekrények tetejét, a csillárt a szoba közepén, a virág cserepeket. Nem tudom lehet csak véletlenek. De akkor nagyon furcsa véletlenek.

Olvastam neten, hogy ha sötétben telefonnal végig kamerázok mindent vakuval akkor fel kéne tűnnie egy piros pöttynek. Ez minden esetben így van? Vagy egyáltalán modern telefonnal működik ez? Mert olvastam olyat is, hogy csak régi kamerával működik.

Szerintetek csak paranoiás vagyok vagy lehetséges a kamera? Ha igen, hogy deríthetem ki? Meg akkor kéne lennie a telefonján valaminek, nem? Már többször áttúrtam a telefonját, de nem láttam semmi felvételt. Úgyhogy komolyan nem értem, hogy tudhat ilyen pontosan a dolgaimról.



2022. szept. 24. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Anyád nem titkosügynök, nem használ gyufafejnyi kamerákat. Amit használhatna, azt meg meg lehet találni. Ha elmész a gyufásdoboz méretig a keresésben, akkor kb. megtettél mindent.


Piros pötty: hát persze, hisz ez minden filmben látható. Ha a piros fény villog, akkor kell mosolyogni.

2022. szept. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

1) Lehet, hogy más fényképekre gondolt? Pl. nyaralás, stb.

2) valószínűleg látta rajtad, hogy sírtál.


Ha tényleg lenne kamera, akkor valószínűleg megtaláltad volna.

2022. szept. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
83%
Szerintem kérdezz rá direktben. Valószínűleg váratlanul éri majd és elárulja magát. Ha hebeg-habog, nem néz a szemedbe, röhögcsél, eltakarja a száját, megvakarja az orrát, feltűnően felháborodik, az gyanús jel.
2022. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Amiket a barátnőmnek csinálok azon kívűl semmilyen sincs. Családi se.

Órák teltek el mióta sírtam szóval nem látszódhatott rajtam semmi.


Értem akkor lehet csak túlgondoltam.

2022. szept. 24. 23:29
 5/12 A kérdező kommentje:
Már rákérdeztem annyit mondott, hogy jó hülye vagyok aztán kiröhögött ki lenne kíváncsi rám.
2022. szept. 24. 23:30
 6/12 Salx Narval ***** válasza:
79%
Hát, a szülői megérzés felérhet egy beépített kamerával az biztos.:D Annak aki születésed eső pillanatától ismer és azóta is a figyelme központjában vagy, ismeri a szokásaidat, látja és érzi hangulatváltozásaidat majdnem 100%-os pontossággal megtudja határozni egy-egy adott helyzetben a válaszreakcióidat, nincs szüksége kamerára ahhoz , hogy megsejtsen, v ép ráhibázzon dolgokra. Nyugi nem vagy bekamerázva, legalábbis nem úgy ahogy gondoltad.:D
2022. szept. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Az nem túl valószínű, hogy rejtett kamera van a szobában, annak sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy csak te gondolod ezt.

Ha továbbra is ezt gondolod, keress fel egy pszichiátert.

2022. szept. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vakuval kell körbenézni a szobát sötétben,simán csak bekapcsolod a fényt és látni fogja a kamerád az infravörös fényt. Próbáld ki távirányítóval.Kapcsold be a kamerát, fordítsd az infra ledre és nyomj meg egy gombot a távirányítón és látni fogod,hogy a led villog,amit szabad szemmel nem látsz. De én sem gondolnám,hogy egy szűlő bekamerázná a gyereke szobáját, szerintem aki ilyet csinál,az beteg. A lakásban még elmegy semleges helyeken a kamera,ahol nem csinálhatnak intim dolgot,de egy lakószobában nem. Nekem is az az érzésem hogy anyukád észreveszi a dolgokat,mondjuk a kisírt szemeidet,a fényképekre meg ráhibázott,vagy meghallotta a kamerád zárhangját és abból gondolta. De miért nem kérdezed meg,hogy honnan tudta,hogy fényképeket csináltál,vagy hogy sírtál? Ha furcsán viselkedik az is lehetne gyanus. De én sem gondolnám,hogy tett be kamerát.
2022. szept. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, nem a fényt kell bekapcsolni,csak a kamerát,mintha fényképezni akarnál,rosszul írtam.
2022. szept. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!

Nyílván gyakori kérdésen minden bajodra akár testi akár lelki a pszichológus a megoldás.:D

2022. szept. 25. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!