Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen telefon állvány jó...

Milyen telefon állvány jó rajzoláshoz?

Figyelt kérdés

Olyan háromlábú kis asztali telefon állványt szeretnék venni amit 90°ban vízszintesre lehet állítani,és nem rogy össze a telefon alatt... Most vettem egyet de küldöm is vissza mert elrört...

Lényegében azt szeretném felvenni ahogy rajzolok.

Próbáltam videósokat kérdezni erről, de nem nagyon szeretnek segíteni...



2022. febr. 21. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem hiszem, hogy ez rendeltetésszerű használat, ezért nem kapod vissza a pénzed. A 90° egyébként függőleges, és nem is értem, miért nem lehet egyszerűen letenni a telefont az asztalra, vagy egy könyvre.
2022. febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
É a gyereknek a Mediában vettem valami 10 ezer körül szelfi botot, aminek a markokata 3 lábúvá hajtható. Azzal csinálja a time laps videokat is pl.
2022. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.válaszoló.

A leírásban feltüntették hogy függőlehegesen is belehet állítani.

A visszaküldés, és utalás már folyamatban :)

A harmadik pontban pedig hülyeséget írtál. Fellül nézetes felvételt akakrok készíteni arról ahogy rajzolok. Ha az asztalra fekteted a telefont akkor max a plafont lehet videózni...

És a kérdés az hogy milyen/milyen fajta/milyen márkájú állvánnyal lehetséges ilyet készíteni.

2022. febr. 22. 19:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs, azt hiszem, már értem. Azt hittem, magán a telefonon akarsz rajzolni. Asztali telefontartó vagy telefonállvány néven vannak ilyenek, bár nem mind háromlábú.
2022. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen idáig én is eljutottam...

Inkább olyan embertől várnék választ aki jártas ebben, és tud olyan állványt ajánlani nekem ami nem törik össze a telefon alatt.(amit vettem eltört)

Bocsi de az ilyen válaszokkal nem vagyok kisegítve...

2022. febr. 24. 19:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmi? [link]
2022. febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!