Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A bolti azonnali fényképnyomta...

A bolti azonnali fényképnyomtató gépek hány 10x15ös képet tudnak (bírnak) egyszerre kinyomtatni?

Figyelt kérdés
Pl a dm - ben, rossmannban, Müllerben vannak ilyen gépek. A múltkor telefonról akartam előhívatni 45 db képet, de lefagyott a gép, szólnom kellett egy eladónak aki azt mondta, ez túl sok lesz mert mostanában vacakol a gépük. Végül leállította a rendelésemet és csak 6 fotóm lett meg. Van rá esély, hogy mondjuk ha másik üzletben próbálkozom, ki bír nyomtatni 30-at? Ti mennyit nyomtattatok ezekkel?
2021. aug. 15. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre egyet.
2021. aug. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Régen használtam hasonló gépet, arra egyszerre 5-öt köldtem rá, többet nem, igaz én maximum 10 képet nyomtattam ki vele.
2021. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én média marktban dolgoztam, ott is Cewe gépek voltak, de egyébként ősrégi elavult hardver van bennük, emiatt könnyű megfektetni őket, de volt, hogy valami ra küldött 450db esküvői fotót, kinyomtatta a gép, csak elég lassú volt es papirt kellett benne cserélni.
2021. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!