Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen kamerát ajánlatok rajz...

Milyen kamerát ajánlatok rajz videók felvételére?

Figyelt kérdés

Sziasztok ennek a kamerának a típusát tudja valaki? [link]

Valamint ti milyen kamerát ajánlanátok?



2021. aug. 12. 12:26
 1/4 anonim válasza:

Szerintem a sima telefon is elég.

Az a baj, hogy nagyon drága egy olyan kamera amit neked megérné megvenni plusz azt is meg kell tanulni használni.

2021. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mennyibe kerülne egy olyan kamera?

Valamint telefon kamerabol 48 megapixeles elég lenne?

2021. aug. 12. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:
A pixel semmit nem jelent kb. Egy jó állvány (ami nem takar ki semmit, nem árnyékolol), jó világítás (ami nem torzítja a színeket és amit nem árnyékolsz le). Jó autofókusz. A telefon az utóbbin el fog vérezni szerintem, de próba szerencse.
2021. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy olyan kamera szerintem 100k alatt nincs, és szerintem 150ig megéri elmenni mindenképp(használtan). Szerintem ha van egy közép-felső kategóriás telefonod az pont elég, főleg az ilyen rajz videókhoz. Én hozzágumiznám valamihez amit lehet mozgatni és kész, fényt meg egy olvasólámpával is tudsz csinálni. Viszont ezeket csak úgy tudod meg ha kipróbálod.
2021. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!