Miért nem bírok zoomolni?

Figyelt kérdés
Canon Eos 2000D-m van. Tudok vele zoomolni meg minden de mikor elkészül a kép akkor azt eredeti állapotba (mintha nem is zoomoltam volna) adja. Még csak tanulgatom a használatát, nagyjából minden meg is van, de erre sehogy nem jövök rá.

2021. márc. 25. 15:27
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Így utólag már értem. Nem én voltam szerintem magabiztos...neked van elég bicska nyitogató stúlusod. És azt tudtam hogy obival kell nagyítani. Csak azt hittem az is erre a funkcióra van. De most már rájöttem hogy ez nagy hülyeség.
2021. márc. 25. 16:36
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
A végeredmény a lényeg. :)
2021. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
58%
Így van. Meg az, hogy végre elolvassa a használati utasítást.
2021. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Eddig is elolvastam...csak nem értettem. De ez már amúgy gyerekes ahogy próbálod elhitetni mindenkivel hogy nem olvastam. Elég gáz hogy kb ennyi az életed lényege😅De azért én szurkolok neked. Sose késő ne feledd!
2021. márc. 28. 14:52
 15/32 anonim ***** válasza:
25%

Nézd, senkivel nem kell elhitetni. Ilyen kérdés után mindenki számára egyértelmű, hogy nem olvastad. Mellesleg a legkevésbé sem érdekel sem az, hogy más mit gondol, sem az, hogy bőszen nyomkodod a piros kezet.

Mindössze azt szerettem volna elérni, hogy TÉNYLEG végiglapozd a manuált, mert tele van számodra hasznos infóval.

2021. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Úgy mondod mintha mindenki így gondolná, de csak te hisztizel ezen 2 napja. Nem érdekel hogy mi érdekel téged. Csak elmondtam hogy mit gondolsz. A piros kezet nem azért nyomkodom hogy megsértselek, hanem mert sztem annyit ér a témához a komment. Mármint segíteni nem tudtál, csak bunkóskodni. Azt meg nem kell elérned, mert mint mondtam (de nem akarod elfogadni) elolvastam. Igen látgam benne hogy az obival kell nagyítani. De azt nem írták hogy a kijelzőnél nem. Csak ott esik szó róla ahol a fókuszról van szó. De ezt mint, teljesen kezdő tudod nem mindig lehet értelmezni. Biztos vagyok hogy neked is lenne olyan téma (nem feltétlen a fényképezésen belül) amit nem tudnál értelmezni. Ennyi az egész.
2021. márc. 28. 16:18
 17/32 A kérdező kommentje:
Gondolok*
2021. márc. 28. 16:18
 18/32 anonim ***** válasza:
23%

"Igen látgam benne hogy az obival kell nagyítani. De azt nem írták hogy a kijelzőnél nem."

Nem írták, hogy ott nem kell, tehát egyből azzal próbálkozol. Gondolom, azt sem írták, hogy nem a nagylábujjaddal kell. Szóval nyilván azzal is erősen próbálkoztál, ugye? xD

2021. márc. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Jó tény hogy hülyén értelmeztem...ezt belátom, de nem kell egyből hülyének nézni. Meg akkor is elolvastam. Az meg hogy így értelmeztem...mit csináljak vele? Utólag látom már hogy hülyeség.
2021. márc. 28. 19:45
 20/32 anonim ***** válasza:
0%

Látod, ez a lényeg.

Nem értem, miért nem lehet ebben maradni.

De mindegy, végülis szórakoztató azt látni, hogy a semmiből megint felhúzod magad és visszajössz még egy sort kötözködni...

2021. márc. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!