Miért nem bírok zoomolni?

Figyelt kérdés
Canon Eos 2000D-m van. Tudok vele zoomolni meg minden de mikor elkészül a kép akkor azt eredeti állapotba (mintha nem is zoomoltam volna) adja. Még csak tanulgatom a használatát, nagyjából minden meg is van, de erre sehogy nem jövök rá.

2021. márc. 25. 15:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%
Mire gondolsz, hogy "tudok vele zoomolni"? Az objektíven tekerve a gyűrűt megváltozik a kép, és mikor fényképezel, utána kiderül, hogy mégse? Ez nagyon nemhétköznapiasan hangzik.
2021. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%
A fenét. A kérdező nem méltóztatott elolvasni a használati utasítást, mert meggyőződése, hogy ő okosabb annál, majd ezek után bőszen nyomkodja live view módban a nagyítást.
2021. márc. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Kedves kettes...elolvastam, nem írt az ilyen jellegű dologról...1-es. Tudom használni, a obit is meg amit a géppel lehet nagyítani. Nagyon jól is megy. Szép kép lenne meg minden. És mikor fényképezem akkor az eredeti állapotba ugrik a kép, tehát nem nagyítva, simán mintha nem is nagyítottam volna vele. Bocsánat a hülye megfogalmazásért.
2021. márc. 25. 15:45
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Azzal ugye tisztában vagy, hogy a kijelző zoom nem a képet nagyítja ki? Arra való, hogy pl. élességet könnyebben tudj állítani, bár én ezt is megkérdőjelezem, lévén alapvető manuálos segédfunkciókat nem tud.
2021. márc. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
70%

A kérdező kommentje:

Kedves kettes...elolvastam, nem írt az ilyen jellegű dologról


Dehogy olvastad!

Tessék, itt van.

45. oldal: Zoom / nagyítás.

Amit te csinálsz az az élőkép módban a kép nagyítása.


[link]

2021. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Ennyit olvasás nélkül is tudtam. A problémám nem ez volt...de már megoldódott. Egyébként életem első gépje és tanulgatom még csak. Eredetileg egy tanfolyamra mentem volna, de sajnos a járvány helyzet ezt meghiúsította. El olvastam higyje el. De nem lényeg már. És talán elsőnek ne úgy kezeljen mindenkit mint egy hülyét...elég bunkónak tűnik

...de azért köszönöm.

2021. márc. 25. 16:14
 7/32 A kérdező kommentje:
Gépe*
2021. márc. 25. 16:15
 8/32 anonim ***** válasza:
Na mégis mi volt a probléma? Mesélj, hadd okosodjanak azok, akik hasonlóval küzdenek!
2021. márc. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló remekül rátapintott, akinek egyébként nagyon szépen köszönöm! Sajnos én ezt bem tudtam, ezért is lett volna jó a tanfolyam. 🤷‍♂️
2021. márc. 25. 16:24
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Látod, én is pont ezt mondtam, csak te a fene nagy magabiztosságodban még ezt sem érted... :/
2021. márc. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!