Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Gopro Hero 8 Black vagy DJI...

Gopro Hero 8 Black vagy DJI Osmo Action?

Figyelt kérdés
Igazából a különbségekre lennék kiváncsi, meg arra, hogy melyik éri meg jobban az árát. Születésnapi ajanándékról lenne szó, többen vagyunk rá, szóval az ár nem nagyon számít- de számít, +/- 130e ft.

#GoPro #djiaction #djiosmoaction
2020. okt. 20. 19:44
A kérdező szavazást indított:
Gopro Hero 8 Balck
DJI Osmo Action
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
hero 8 black elég jó dolog, nem értem a +- 130 ezret, mintha az egyik annyival többe kerülne, nagyjából 1 árkat. vagy annyi a keret rá, akko a BLACK
2020. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beszáll még valaki a költségekbe, így 150 ezer a keret. A hero 8 meg az osmo 1 árkat.?
2020. okt. 20. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
DJI olcsóbb is jobb is. A Gopro kb semmiben nem jobb, sőt, a 7-estől kb annyit csinálnak, hogy csak egyre jobban felhúzzák a szaturációt, meg egyre több a bug, és lassan totál használhatatlan.
2020. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem a DJI jobb és ráadásul olcsóbb. A 7-eshez képest nem sokat változott a GoPro amelyik változott valamennyit az a 9-es. De szerintem DJI.
2020. dec. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!