Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Egy minox subminiature kameráv...

Egy minox subminiature kamerával készült képet mekkorában lehet kinyomtatni, hogy az még jó minőségű legyen?

Figyelt kérdés
Rendelkezett bármelyikőtök ilyen géppel? Szeretnék egyet beszerezni :)
2020. júl. 26. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mint az ujjad hegye körülbelül akkora fényképeket tud lőni,felesleges pénzkidobás
2020. júl. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha igaz, hogy 3-5 MPX felbontást tud, akkor az 13x18 - 15x20 nagyításra elkalmas.
2020. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a digitálisról beszélsz, az 3 megapixeles (5-re interpolálva) Általánosságban ennyi pixelből (ha egyébként jó minőségű a kép) megáll egy A4-es nyomtatás is.

Van itt pár tesztkép, ezek alapján poénnak aranyos volt a kis masina, de nem komoly fotóeszköz:

[link]

Összehasonlításképpen itt egy 3 megapixeles, korai dslr kép (Canon D30):

[link]

Szóval én akkora reményeket nem fűznék hozzá.

2020. júl. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, nem is komolynak gondoltam. Csak tetszik :) egyébként nem digitálisat szeretnék, hanem Minox B-t. Az filmmel működik, a filmes világba pedig most szeretnék belemenni, úgyhogy nem annyira tudom még, hogy működnek ezek. Szóval egy filmes verzióval mekkora printet lehet készíteni?
2020. júl. 27. 01:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig azért érdekel egy ilyen, mert olyan helyeken szeretném használni, ahol pl nem lehet fotózni.
2020. júl. 27. 01:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"a filmes világba pedig most szeretnék belemenni,"

És rögtön egy ritka egzotikummal, amihez egy tekercs flm 6-7 ezer Ft :) Amit vagy előhívnak valahol vagy nem és akkor neked kell előhívni otthon.

[link]


Egyébként meg Minox fimkocka felülete kb. egytizede a szokványos 35mm-s kisfilmnek, tehát a filmes Minox is erősen korlátos eszköz.

[link]

[link]


Nem akarlak én lebeszélni róla mindenképpen, de miért nem jó neked egy használt slr glép, mint mindenki másnak? :)

2020. júl. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Másik kiszemelt egy canon AE-1 :). Mint mondtam, ez majd olyan helyre kell ahol fotózni nem szabad.
2020. júl. 27. 03:34

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!