Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Valaki tud olyan DSLR gépet,...

Valaki tud olyan DSLR gépet, amit fillérekért meg lehet venni, de ma is használható?

Figyelt kérdés
Nyilván a fillérekért alatt úgy értem, hogy kvázi optika árban utánad vágják, de meg lehet vele tanulni komlyabban fotózni és mondjuk még valamennyire oké is. Mint a MILC vonalon a Sony nex sorozat.

2020. máj. 19. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Canon EOS 4000D
2020. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Nikon D90

nem tom lehet-e még kapni, de az nagyon jó gép volt!

2020. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Régebbi hazsnált Canonok, pl. 350D, 1100D, ezeket nézegesd, 30-40-ért már kapsz normális állapotút obival. Amit az első írt, az egy pár éves belépő modell, viszont az már 90 ezer stabi nélküli obival, azzal is lehet tanulni, de a fillérek alatt gondolom nem ennyit értettél.
2020. máj. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Canon 30D, 1100D van 30.000 körül, de 60.000 körül már első generációs 5D-t is kapsz.
2020. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én fotós vagyok, Canon EOS 500D-n kezdtem, az ilyen őskövület, de ha holnap tönkremenne az új Sony vázam, simán elővenném és aggodalom nélkül vállalnék vele ilyen-olyan megrendeléseket. A régi/belépő gépek limitációi rendkívül jól kitolhatók, kikerülhetők, ha az ember megtanulja az alapokat és kiismeri a technológiát. Ma már nem vennék Canont (Sony csúcsgépekkel doglozom), pár éve váltottam, de kezdőknek bátran ajánlom őket, olcsók és jól működnek, könnyű velük fotózni tanulni.
2020. máj. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!