Melyik Polaroid kamerát válasszam?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik lenne a jobb (közepes ár kategóriában) elsősorban nem a tipikus instax-osra gondoltam.Viszont szinte csak ehez a kamerához látok filmeket. És attól félek ha másfajtát veszek (kamerát) akkor nem tudok vagy majd csak nehezen találni filmet. Viszont ezt nem tudom biztosra szóval tudna valaki segíteni aki jártas a témában. Hobbi szintén használnám ezért nem akarok semmi komolyat és nagyon drámát.

2020. ápr. 10. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha van egy kis eszed, akkor semmilyet.

Ha nincs, akkor a lehető legolcsóbbat, az lesz később a legkisebb veszteség.

2020. ápr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"polaroidot szeretnék, de nem akarok drágát"

Na, ezt gondold át még egyszer, mert olyan, mintha egyszerre szeretnél szexelni és szűz maradni. 5-7000Ft-ért kapsz egy 8-10db-os csomag filmet... Ha holnap hozzád vágnak ingyen egy gépet, akkor is inged-gatyád rá fog menni. (Apróbetűs rész: Per pill. A teljes világgazdaságot megviseli a járványhelyzet, az forint pedig mélyrepülésben van, megjósolhatatlan, hogy milyen változásokat fog hozni a fotográfia területén.)


Fuji Instaxon kívül lehet Polaroid originals i-type, 600 és sx-70 filmeket kapni. Az utóbbi kettő használható vintage gépekkel is. Itt egy kis magyarázat: [link]

2020. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!