Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mien basszusgitár lenne...

Mien basszusgitár lenne alkalmas kezdőknek 80-90 ezer-ig?

Figyelt kérdés
Kombóval v egyész pack!
2008. nov. 11. 17:29
 1/3 anonim válasza:
60-80ezerért már lehet banyót (basszert) kapni. Az alatt sajnos csak hulladékokat (saját tapasztalat). A kis kombós megoldás szerintem hülyeség, mert ha dob mellett próbálsz, legalább kell 60Watt... (D.P.)
2008. nov. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Várom a válaszokat!!!!!!!!!!!
2008. nov. 15. 20:46
 3/3 anonim válasza:

Én októberben megvettem életem első basszusgitárjád, egy Ibanez rd300-ast... 50 rongyért vettem, de manapság már 60ért látom, már ha látom... iszonyatosan jó hangszer, eddig mindenki dicsérte, szóval lényeg hogy 60ért már tényleg bőven kapsz jókat, Ibanez, Cort, talán még Warwick... ezek közül ajánlatos nézelődni ha olcsóbbat akarsz... de úgy hallottam még a Johnson se rossz...

jah igen kombó... én vettem hozzá később egy 60 wattos Warwick combót40 ezerért... szól mint ágyú... gond csak hogy nem tudom kihasználni, mert nincs alkalmam nagyon üvöltetni... de még annak is eljön az ideje

2009. jún. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!