Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Smok tfv12 prinve rba coilrol...

Smok tfv12 prinve rba coilrol erdekelne par kerdes?

Figyelt kérdés
Erdekelne hogy ez a coilt mennyire bonyolult megepiteni, mire erdemes odafigyelni, es mennyit fogyaszt likvidbol? A porlasztos cucca elegge szeretia liquidet es ellege rosz erzes ugy elindulni hogy 3 4 szer utana kell tolteni, szoval ez is hasonlo fogyasztasba? Ami a masik fontos tema ezzel: az ize es a goz. Szemelyes tapasztalatokat szeretnek. Videokat neztem, de egy teszt nem rendszeres hasznalatrol szol.

2019. máj. 5. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Tényleg letörne kezed, ha normálisan, magyarul tekercsnek neveznéd azt a szart?

Ennyire nem lehet tisztelni anyád nyelvét?

2019. máj. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon ertelmes lenynek tunsz.

Elso: most kezdtem ezt az egeszet videokbol tanulgatok, mindenhol vagyis legtobbszor igy hivjak, es mivel kulfoldi oldalakrol rendelek es nezegetem ehez a dolgotok ez marad meg. de a kedveder, legyen magyar, hogy te is megertds mivel nem beszelni jol kulfoldi csak a szep anyanyelv, aranyos vagy akar csak petofi, hogy igy tiszteled a nyelvet. Ja es akkor a liquidet mer nem emlitetted hogy hivjam azt is magyaraul, mert ugyebar az folyadekot jelent, vagy ezt eddig nem tudtad? Most harcolhataz baratom, keresd a kommenteket es allj ki az edesanyad gyonyoru nyelveert! Van aza mondhas, h ha csendbe maradtal volna, bolcsebb maradtal volna, hat ez most itt nagyon is igaz szoveges formatumba.

De azert koszonom az epito es oktato jellego nyelvlecedet es tanacsodat. Tovabbi szep napot!

2019. máj. 5. 11:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem ne magyarázzon, aki Petőfit kisbetűvel alázza!

Kifogások mindig vannak, hülye érvek.

A liquid is parasztos dolog szerintem, csak azt már nem is említettem. De ha én bagós lennék, szerintem azt is le tudnám írni magyarul. Értek egyébként angolul is, nem ez a gond, elvi kérdés.

Mielőtt belekötnél, hogy akkor minek nézek bele ilyen témákba?

Mert nem csak magyar irodalmon nőttem fel valamikor, hanem szakmám az elektronika (is).

Ezért nem praktikus szerintem arcoskodni velem, mert amikor már nem bírom a hülyeséget, egyrészt eltereli a figyelmet a témáról és nem is szívesen foglalkozom már akkor a szakmai részével.

De nyilván lehetnek más válaszolók is, hiszen nem csak én vagyok itt egyedül.

2019. máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Telefon atka a az ekezetek es nagybetuk figyelmen kivul hagyasa, gyors gepeles erdekeben. Na oke legyen akkor ugy ahogy te mondod. Es igen epp ez az, hogy a te szakmad a villamossagrol szol. En meg annyit tudok az aramrol hogy fontos szerepe van, nem azon jar az eszem, hogy bekapcsolom a fozolapot vagy a villanybojlert es hany ohmon mukodik, te lehet tudod mivel a szakmad. Ez igy konnyu. Na de viszont, berszamfejtes, konyveles, vagy akar komuves munkakba is bele tudnal szolni? Kotve hiszem. Nem tanultad nem a szakmad. Vagy egy magyar tervrajzon belekotnel mondjuk abba hogy angolul vannak ott megnevezesek, mikor magyar vagy es tervrajz is, nem azt kellene figyelembe venni, hogy a meretaranyok olyanok legyenek amilyennek lennie kell. Na de hagyjuk is mindig is lesznek ilyen mindenbe belekoto, okoskodo emberek, akik kioktatnak abbol amihez hulye vagy o pedig keni vagja. Magyar mentalitas igen.. meg annyit hozza tennek, hogy nem zsenikent irtam ide, hogy megmagyarazok mindent, nyilvan ezert irtam mert segitseg kellett es nem voltam tisztaba a dolgokkal. Az elotted valaszolo ki tudta javitani a hibas megfogalmazasom, es tanito jellegu, neked ez nem jott ossze, de helyette Commenteltel egy magadat minosito hozzafizest. Tetszett a kommemt szocska? 😀
2019. máj. 11. 11:33
 5/8 anonim ***** válasza:

# 4

Miről beszélsz? Magyarul, normálisan írni, az nem egy szakma, hanem alapműveltség, elemi dolog.

Ugyanúgy elvárható a könyvelőtől vagy a kőművestől is.

A netes kommunikáció pedig nem tervrajz. Összevissza keversz mindent, csakhogy kimagyarázd magad, de ez így nagyon gyenge, logikátlan.

"Az elotted valaszolo ki tudta javitani a hibas megfogalmazasom, es tanito jellegu"

Milyen válaszoló, eddig a pontig nem látok itt más válaszolót, magamon kívül.

"Commentelni" is csak parasztosan, persze. Meg "configurálni" stb., nevetséges...

2019. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az elozo valaszolot mar en se latom.

Aha ertelek. Hat bocsass meg hogy keverem a magyart az angolla 🙄 majd ha orvosnal jarsz kerlek verd ki ott is a balhet h ne latinul fogalmazzon, hanem a csodaszep anyanyelven. Francba is ugy vag az eszed mint a beretva, lebuktatsz itt mindenki elott h mindent osszekeverek a kihuzasom erdekebe. Shit.

Nem is ertem, hogy hogy gondoltam h ilyen tudatlan legyek. 😂

2019. máj. 12. 23:45
 7/8 A kérdező kommentje:
A hogy roviditese "h" beture az is tudatlansagra utal? Mert ha igen akkor tobbet nem hasznalom, kerlek adj lecket mert itt pont hianyoztam suliba.
2019. máj. 12. 23:48
 8/8 anonim ***** válasza:

A "h" csak egy undorító, primitív alázása a nyelvnek.

Te azt ennyi ésszel soha nem fogod megérteni – pedig némelyik fórumszabályzat is kitér rá –, hogy egy fórum annyiban különbözik más műfajoktól, hogy itt nem kell sietni az elküldéssel, hanem van idő (elvileg) normálisan írni. Ráadásul még illik is, hogy ne irritálj másokat, az igényesebb, normális embereket. Hogy ne provokálj felesleges összetűzéseket a kultúrapártiakkal.

Nekik ugyanis ez olyan, mintha a pofájukba fújnád a bagófüstöt.

Bunkó dolog, amellett szánalmat is kelt.

Latin téma egyrészt tovább erősíti, hogy neked a logikus gondolkodással, releváns érveléssel problémáid vannak, tehát azt elfelejthetjük, hogy te valaha megérted, miről is van szó.

Másrészt szerintem a normálisabb orvosok szoktak is törekedni arra, hogy laikusok részére elmagyarázzák érthetően a diagnózist, szükség esetén.

Nem magam miatt említem, mert én például elég sokat értek latinul is, illetve az orvosokat amúgy is kerülöm, csak jogosítványügyben találkozunk.

Bagósoknak ez persze nem annyira opció, hamarabb jön a kaszás is, de azt nem tudtam, hogy a bagó ennyire hülyít is.

Gyakran eszembe jut ilyenkor egyik szomszéd, akinek a végső stádiumban TB-re szállították az oxigénpalackokat, már alig kapott levegőt, sajnos nem jutott neki valami szép halál.

2019. máj. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!