Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit jelent a Pitch Bridge...

Mit jelent a Pitch Bridge kifejezés fényképezőgépeknél és kameráknál. XD vagy SD kártyásat válasszak?

Figyelt kérdés
2007. dec. 6. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

PichtBrigde, egy szabvány, ami segítségével a nyomtató felé tud adatot küldeni a kamera, számítógép közbeiktatása nélkül. Gyakorlatilag semmi haszna (én még sosem használtam így) hiszen ki nyomtatna ki egy képet anélkül, hogy előtte megnézné a monitoron. A kép minősége, élessége ugyanis csak ott látszik, a beépített kijelzőkön nem.


Amikor én vettem a második gépem (az első még CF kártyás volt) olyan 2,5 éve akkor az SD kártya jóval olcsóbb volt, mint a XD, úgytudom azótta is így van, jóval elterjedtebb és az új SDHD kártyák már gyorsabbak is. Egyszerűen tudod használni adapterrel a legtöbb telefonban lévő MicroSD kártyát is, símán belerakod a fényképezőbe. Én például így szoktam adatokat másolni a telefonra is. Sokkal egyszerűbb, mint egyenként rátöltögetni.

Mindenképp SD -set vegyél.

2007. dec. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A Pitch Bridge az gondolom vmi hisztogram-eltoló eszköz, mén nem hallottam róla :D

A PictBridge pedig a fényképezőgép és a fotónyomtató közötti kommunikációs szabvány...

2008. dec. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
a második kérdésedre a válasz: az xD kisebb, de drágább is...
2008. dec. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!