Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy számítógépet...

MerryChristmas kérdése:

Vettem egy számítógépet ujonnan és 3 nap alatt megment benne a HDD ezt szerintetek hogy sikerűlt elérnem?

Figyelt kérdés
a HDD egy 1 TB-os seagate barracuda elméletileg mert ugye garancia alatt nem bonthatom fel a gépházat. Igazábol vissza fogom nekik küldeni hogy megszereljék csak mégis kiváncsi lennék hogy mivel ronthattamm el. 3 napos a gép mint mondtam első dolgom az volt hogy leszedtem a rainbow six siege-et és azt toltam nagyjábol 10 órát naponta. Mivel uj Hard ról van szó létezne hogy nagyon nagy volt rajta a stressz vagy ilyesmi? Válaszaitokat előre köszönm !

2019. jan. 26. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

HD Sentinel vagy hasonló program telepítése nem jár megbontással, a típus mellett egyéb információk is kiolvashatók.

Pl. mennyit üzemelt előzőleg stb.

2019. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem leírtni hogy amikor bekapcsolom akkor el kezd kattogni aztán bedom a bios ba és ott ha ráklikkelek a Storage opciára akkor nem mutat HDD t egyik Sata portban se szoval már a windoswhoz nem férhetek hozzá
2019. jan. 26. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:

működés közben pl, belerúgsz a gépházba, akkor meghibásodhat, elég jó eséllyel amúgy nem csak ha eleven hibás.

HDD Sentit futtassál le!

2019. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!