Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » "A szolgáltatásokon végzett...

Miku-neko kérdése:

"A szolgáltatásokon végzett művelet nem sikerült. Módosítások visszavonása. Ne kapcsolja ki a számítógépet" [Asus laptop]?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki a laptopom vagy 4 napja. Újra akartam indítani a gépem és olyan opció volt, hogy újraindítás és frissítés. Hát rányomtam. Kb. 2 óra után ott voltunk, hogy 98% mikor behozta a fenti szöveget. Én vártam, hátha végre újraindul, de nem történt semmi. A fél napom azzal töltöttem, hogy várok, de ugyan az a szöveg vigyorgott a pofámba. Végül meguntam és kikapcsoltam. Másnap bekapcsoltam, ugyan az történt. Csak az a szöveg volt látható.

Bármilyen billentyű kombinációt használok, nem történik semmi. Bár az elakado billentyűt kihozta, mikor túl sokat nyomtam egy billentyűt, de semmi más nem történik.

Mielőtt ez az egész történt volna újratelepítettem a gépet, úgy hogy a fájlok megmaradjanak, mert nem volt nálam pendrive, hogy arra rátegyem. Nagyon nem szeretném, ha ezek a fájlok elvesznének, mert fontosak nekem. Remélem tudtok segíteni.



2018. júl. 24. 22:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!