Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Procreate app csak Ipad...

A Procreate app csak Ipad Pro-ra vagy sima Ipad-re is letölthető?

Figyelt kérdés
Csak emiatt az app miatt szeretnék ipad-et venni, viszont ha nem feltétlenül kell pro-t vegyek, annak rendkívül örülnék. Köszi előre is az infót!

2018. dec. 25. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Le lehet tölteni "sima" ipadra is (9.7"-es, 2018as verzióra próbáltam). Háromezer-valamennyibe kerül, nem láttam ingyenes verziót.

Még nem szedtem le, mert még Pencilem nincsen.

2018. dec. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Androidos tabletekre sajnos nem letölthető, mert a rendszere nem bírná. A procreate 4 Minden ipadre letölthető amin fut az ios 11, A Procreate 5-höz ios 12 kell hogy fusson az ipden.Az alkalmazás fizetős és tapasztalataim szerint az ingyen leszedés nem működik. Iphon-ra is van egy Procreate Pocket nevű alkalmazás ami a procreate 4 pontos mása, de ez is fizetős.
2020. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!