Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy mostanában...

Mitől lehet, hogy mostanában a közelemben megbolondulnak az elektronikus eszközök?

Figyelt kérdés

De halál komolyan.

Nemrég, néha letörlődtek számok csak úgy az mp3 lejátszómról, a hifim össze vissza kever néha számokat (de úgy hogy a szám közepén belemegy a másikba, majd vissza, de ha másik lejátszón megnézem semmi baja), a telefonom is mostanában elkezdett szarakodni, és néha csak úgy kikapcsol (egyszer elkezdtem hívni valakit majd a 2. kicsengésnél kikapcsolt, aztán persze vissza tudtam kapcsolni nem volt az aksinak semmi baja), és egyszer egy nap kétszer is előfordult, hogy valamit akartam csinálni a gépen, vagy a tv-n, és egyszerűen nem működött, aztán mindkétszer odahívtam valakit, aztán mikor mutattam, hogy hogy nem megy, mikor odajött és nézte elsőre sikerült.

Tudom, ez semmi, de azért mégis fura, hogy kb. egy hónapja folyamatosan gondom van az elektronikai dolgokkal. :D

(lehet kicsit rossz a kategória, bocsi...)


2010. jún. 26. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
woow ez fura...tedd fel ezt a kérdést az ezotéria témába...valami van az auráddal gondolom...
2010. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A telefonos a haverommal is megtörtént :D Majdnem kidobta a 7.-ről,csak akkor nem lett volna neki telója...szerencsére épp akkor kapott vmi rokonától telefont,de a sajátját meg oda adta másnak,nála rendesen működött...aztán kiderült elvileg,hogy egy barátja csinált vele vmit :D lehet hogy téged is a haverok cseszegetnek...esetleg menj el szerelőhöz...ha ez se segít akk már ink ezotériába való a téma =)
2010. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
sztem túl sokat unatkozol + sok filmet nézel
2010. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az angolkönyvben volt egy sztori az elecrtic woman-ről, túl sok energiát hordozott magában és megbolondultak a kütyük. xD

De am sztem érdemes lenne utánanézni.

2010. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen lehet, hogy sok hülyeséget olvasok... :D

Ja amúgy az ezotéria téma nem jutott eszembe, tudtam, hogy van ennek egy jobb téma is, de egyszerűen nem jutott eszembe. (meg nem is találtam) :)

Na lehet, hogy kiírom oda. De amúgy nem gondolom komolyan én sem, csak érdekelt mások véleménye.

És köszi, hogy nem idióta válaszokat írtatok. :)

2010. jún. 26. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!