Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem tudom bekapcsolni a...

Miért nem tudom bekapcsolni a laptopomat?

Figyelt kérdés

Idáig rendesen működött, semmi baja nem volt. Próbaverziós windows volt rajta, és kiírta, hogy lejárt. De elvittem megcsináltatni és utána jó is volt. Körülbelül 2 hete nem használtam most és nem tudom bekapcsolni. Gondoltam arra, hogy hátha levan merülve, és feltettem töltőre, viszont nem tölti. Jelzi, hogy töltön van de azt, hogy tölti vagy felvan töltveazt nem. Nem értem mi baja lehet. Szerintetek?

Én megtudom csinálni vagy megint elvigyem?


2010. jún. 18. 22:10
 1/10 anonim válasza:
Ha töltőn van, be kéne kapcsoljon KO-s aksival is. Semmit nem reagál ? BIOS-ig sem jut el ? Képernyőn valami ? "Csipogás "?
2010. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
ja lehet hogy elromlott vagy ilyesmi és szerintem is nézzd meg azt amit az előző válaszoló írt!
2010. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

2.válaszoló

tetszik hogy így értesz a gépekhez...szimpi vagy..:)

ha esetleg van msn-ed ott dumálhatnánk..és kitudja talán lenne ott valami.♥

2010. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

(2.válaszoló vagyok)

egyébként a nevem Vivi.

köszike hogy szimpinek tartasz..jó.!..van msn-em majd elküldöm add meg a címed..de sztem ne itt írd le vhol máshol...:)mondj vmit magadról!

egyébként barna vagyok és barna szemű,és nem szemüveges és vékony...pont neked való♥uhhh asszem szerelmes vagyok...szeretem az ismeretleneket♥

2010. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

(3. válaszoló)

oké.uuuh máris...;)akkor ez könnyen ment.♥énis szeretlek énis szeretem az ismeretlent♥♥♥♥

oké akkor gyere csetre és ott leírom..:D

2010. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Viv vagyok.Mi a neved?

mi lesz cseten a neved?

az enyém:ViVikeeh

2010. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Máté vagyok!

és a nevem:máté9554

2010. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Huuuh, ez fájt...

Gyanús, hogy magával beszélget...

Vagy véletlenül, mindkettő 24%-os?


Kérdezőnek: szerintem vidd el szerelőhöz, vagy ha nem is viszed kérdezd meg őket, hogy mi lehet a hiba.

Egyáltalán nem kapcsol be??

Most ez lehet hülyeség, de nem lehet csak az akksi elmozdult, vagy vmi nem érintkezik rendesen?

2010. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a képernyőn nincs semmi. Se csipogás, se valami jelzés, hogy elindult volna. Már probáltam ugyis, hogy kiveszem az aksit és akkor ugye hálozatról megy de ott sem reagál. Nem akarom már megint szerelőhöz vinni.
2010. jún. 18. 22:50
 10/10 anonim ***** válasza:
A töltő biztos jó? Nyakba szokott eltörni a csatlakozó.
2010. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!