Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » T-Home-mal kapcsolatban 1-2...

T-Home-mal kapcsolatban 1-2 dolog?

Figyelt kérdés

Szeretnék váltani szolgáltatót, és a T-Home-ra esett a választásom, viszont nem nagyon vagyok mindennel tisztában, ezért megköszönném, ha valaki segítene.

Először is érdekelne, hogy legolcsóbban 1 éves hűségidővel mennyiből jönne ki a következő?

28 csatornás kábelTV, alap internet(ami ugye már korlátlan), emellé egy alap telefon. Néztem a weblapot, de konkrétan ez a trió nincs megadva. :( Ezért gondoltam, hátha itt tud valaki segíteni. Persze tudom, ha bemegyek, ott meg tudják mondani, de szeretném előre tudni, hgy ott már csak lefixáljuk és aláírhassam a szerződést.


Másik kérdésem a következő:


Ha ugye telefont is köttetek, akkor kapok hozzá készüléket? Vagy azt meg kell még vegyem? csak mert olyat hallottam, hogy adnak hozzá Panasonic készüléket és a hűségidő leteltével talán még meg is lehet tartani. De arra kell fizetni részletet vagy szerződéskötéskor bármit is?


Köszönöm, aki elolvasta és netán tud válaszolni!


2010. jún. 14. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:

A net 3850 Ft, a tv 2090 Ft és a telefon 1250 Ft. Ez 7190 Ft mindösszesen. Ha a mobilod is T-s, akkor 6 hónap után igényelhetsz ún. Kapcsolat Prémiumkártyát, amivel az előfizetési díjadat tovább tudod csökkenteni.


Telefont nem hiszem, hogy ingyen adnának, de bérelni biztosan lehet, más kérdés, hogy hosszú távon olcsóbb venni egyet.

2010. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az átcimkézett Thompson set top box amit adnak hozzá kis turpissággal wi-fi routerként is használható
2010. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!