Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol találkozhatnék rádióamatőr...

Hol találkozhatnék rádióamatőrökkel?

Figyelt kérdés
Hol találhatnék valakit aki szívesen megosztaná tudását velem rádiózás témában? Pár hete szereztem magamnak egy RTL SDR vevőt és azóta hallgatózom, keresem a rádiós forgalmat 2m-70cm-en és miután már jópár beszélgetést sikerült elcsípnem, az lenne a legnagyobb vágyam hogy valaki bevezessen a rádiózás rejtelmeibe. Hol találkozhatnék rádióamatőrökkel?

2018. máj. 2. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Van magyar szövetségük:

[link]

2018. máj. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez a fórum nagyon nagy segítség köszönöm! :)
2018. máj. 3. 00:34
 3/9 Taci741 válasza:

Szia!

Ha vannak kérdéseid, szívesen segítek. Legjobb az lenne, ha belépnél a legközelebbi rádió klubba. Ha budapesti vagy, a jövő vasárnap lesz rádiós börze a puskásban. Arra is érdemes elmenni, sok rádióamatőrrel találkozhatsz, vásárolhatsz is rádiós cuccokat.

Vy 73!

HG5AAU Laci

2018. máj. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

OFF:

Laci, egy ilyen amatőr börzén van esély eladni egy Standard AX-700-at? Asszem a fél kijelző-háttérvilágítás már kiégett, de amúgy hibátlan.

2018. máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is amatőrködök, ha kérdezel, és tudok, segitek.
2018. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szinten ittvagyok,Budapest es kornyeken :) HA6AN
2018. jún. 9. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Rádióamatőri vizsgával kapcsolatban tudna nekem küldeni valaki tesztes tananyagot? PLS :)))) 4x tettem sikertelen vizsgát, sehonnan nem tudok rá felkészülni :(
2018. júl. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Budapesti Fővárosi Rádióamatőr Klub oktatási anyagai talán a legfrissebbek:

[link]

2018. júl. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Illetve a Magyar Rádióamatőr Szövetségtől letölthető is eléggé friss:

[link]

2018. júl. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!