Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » EBay-en ausztrál dollárban...

EBay-en ausztrál dollárban vásároltam. Mennyi ennek az átváltási kültsége a banknál?

Figyelt kérdés
Lehetett volna forintban is fizetni de késővolt és ez elfelejtettem és nem igazán tudom hogy ezért mennyit vehetnek le. 3 terméket vettem, mind a három 5 ausztrál dollárba került.

2017. aug. 28. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
A google mit ir, mennyi az ausztral dollar?
2017. aug. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jelenleg a bankomnál 204 forint 1 aud
2017. aug. 28. 08:31
 3/8 anonim ***** válasza:
3*5*204? :)
2017. aug. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az nekem is oké hogy napi árfolyamon váltja át de hallottam olyat hogy mivel a kártyám forint alapú és én nem forintban vásároltam ezért plusz költségekkel terhelik. Gondolom ekkora tételnél nem olyan nagy összegről lenne szó de azért jó lenne tudni.
2017. aug. 28. 08:38
 5/8 anonim ***** válasza:
En a k&h vagyok, sosem szamoltak fel semmit.
2017. aug. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Plusz költséget nem von le az átváltásért szerintem egyik bank sem (amelyik mégis, attól menekülj). Általában jobban jársz, ha a bankod vált, mint ha a Paypal vagy az Ebay váltana.
2017. aug. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a segítséget!
2017. aug. 28. 09:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom Paypallal fizettél. Szerintem lépj be a paypal fiókodba, ott lesz pontosan. Ugyanis NEM a bankod vált!
2017. aug. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!