Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy legyen...

Mit csináljak, hogy legyen egész honapban internetem?

Figyelt kérdés

Telefonon 1gb van vagy mennyi,jó,ha 6napig birja.

Ipadon volt 2gb 3hétig birta.. Aztán párnapig lassu volt utána megint volt.

Uj ipadot kellett vennem, ez 4g 3g helyett. Jol is megy meg minden. 30gb-s net van rajra. Honap 11-től a mai napig birta!! 30gb net. Aza helyzet mig az elözönèl belassult itt teljesen megadja magát nincs net csak ujra ho 11-én kell kézbe venni az ipadot.

Az a helyzet,hogy fizetem a netet aztán semmi.

Telekomos vagyok. Annál van esetleg korlátlan net és mennyiért? Modt még azt sem tudom megnézni,mire betölti.. A korlátlan net ott is olyan,mint mondjuk az asztali gép esetében?

Youtubeon zenét hallgatok aztán lekapja 1-2..


2017. jún. 25. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a szolgáltatóddal beszéld meg. De komolyan. Mindig van megoldás, kérdés, hogy hajlandó vagy-e kifizetni.
2017. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-2GB net nem való multimédiára (nagy képek, Youtube, online zenehallgatás), de 30GB-tal azért már el lehet lenni. Szerintem változtatnod kéne a böngészési szokásaidon. Appokat csak wifiről frissítse, kapcsolj be valami adatforgalom csökkentőt a készüléken, vagy a böngésződben, és lehetőleg ne nézz rajta olyan sok Youtube-ot, videó streamet.


Amúgy Telenornál van korlátlan net, meg UPC-nél.

2017. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne youtube-on hallgass zenét, nem is értem min csodálkozol, mikor már minden HD-ben indul el. A telekomnál a 30 giga net a legnagyobb, a drágább díjcsomagokhoz (mobil L/XL) augusztus 31-ig korlátlan net jár, de ennyi. Egyébként ha már van 10000/hó csak mobilnetre, inkább kipróbálhatnál egy Spotify premiumot zenehallgatásra, nem zabálja úgy a netet, és még a minősége is jobb.


A nete pedig mindenkinek "megadja" magát, ha elfogy, eltörölték a korlátozott netet. Tanuld meg okosan használni, más megoldás nem nagyon van. Vagy menj át a Telenorhoz, ott van korlátlan net, azt hiszem.

2017. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Spotify Premiumot én is használom, és ajánlom is. Havi 1500 forint azt hiszem, egy pizza ára. Youtube-on kár zenét hallgatni mobilon, mert megy a videó is feleslegesen, sokkal több netet fogyaszt.
2017. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nezz szet telenornal hello data csomag. vagy a vodanal az RED csomagokat.

nekem a telenornal a mychat csomag van. havonta 1800ft es korlatlan az fb viber insta whatsup stb.

de videokat nem szoktam nezni. a csomagba van 1gb net. szoval ez boven eleg nekem egy honapra.

2017. jún. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!