Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen előfizetéses csomagot...

Milyen előfizetéses csomagot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Vodafone-s vagyok és CSAK sim kártyát szeretnék vásárolni.


Elég sokat e-mail-ezek, tehát az 1 GB-s net minimum.. és szülők is 70-esek, mivel nem találkozunk minden nap, telefonon elég sokat beszélünk, de pl. a nagyim 20-as, tehát azt sem bánnám, ha más hálózatban sem lenne érvágós összeg.


Mit javasoltok? Eddig 2x jártam bent az üzletben de az ebédidőmben nem jutottam sorra, ...

köszönöm


2017. ápr. 24. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy hány percet beszélsz havonta, az alapján döntsd el.


Vannak jó áron feltöltőkártyás csomagok is, pl. a Tuti csomagban 19,- a percdíj mindenhová, és mellé tudsz kérni megújuló adatcsomagot, amiből az 1GB-os ára 1393,- Szóval ha 2 órát (120 perc) beszélsz meg van 1GB-od, akkor az ~3700,- havonta.


Tuti csomag: [link]

Feltöltős net (katt arra, hogy "megújuló"): [link]


Az előfizetéseknél:

[link]

A legolcsóbb 2936,- havonta, ami 100 percet és 200MB adatot ad, még 465-ért kapsz még 200MB-t.

A többi előfizetés ennél drágább. Szóval a beszélt percek alapján számold ki, melyik lenne jobb.

2017. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, ment a zöld kéz :)
2017. ápr. 24. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!