Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen kamerát/videóvágót...

Milyen kamerát/videóvágót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire fontos, de kézműves videókat szeretnék készíteni, amihez ugye logikusan kell egy kamera és egy videóvágó program a gyorsításhoz megy egyéb effektekhez. Körülbelül hány forintért kéne kamerát vásárolnom? Milyen videóvágóval érdemes dolgoznom? A válaszokat előre is köszönöm! :)

#Kamera/Videó/Videóvágó
2017. ápr. 9. 13:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Lehetőleg ingyeneset keresek és nem baj ha bonyolult egy kicsit. Van időm megtanulni. Bár, az egyszerű se lenne rossz.
2017. ápr. 9. 13:18
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet lessz ennél jobb is,meg az aki azt fogja mondani nekem hogy"#1 kur*a anyád nem is jó az semmire mert a X jobb mint az Y".Most saját tippet írok le.

A videó felvevéséhez egy kicsi videókamera elég:

[link]

Vagy egy középkategóriás telefon hátlapi kamerája:

[link]

Ha nincs pénzed arra akkor:

[link]



A vágásra vagy egy Windows Movie Maker vagy egy Crackelt Sony Vegas Pro 12


De ha nem akarsz ennyit költeni akkor veszel egy használt kis videókamerát ~15.000Ft

~20.000Ft

Remélem tudtam segíteni.

2017. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kamera:

Először ked kell eldöntened hogy milyen témájú videókat szeretnél csinálni, itt arra gondolok hogy hobbi vagy családi videókat akarsz csinálni akkor tökéletes egy telefon hátlapi kamerája ahogy az 1 es leírta. Ha vlogolni akkor valami kompakt kamera. A másik hogy mennyi pénzt szeretnél rá költeni. Kezdésnek mindenképp egy középkategóriás olcsóbbat javaslok hogy ha megunod vagy nem tetszik akkor ne legyen nagy veszteséged.

2017. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Videóvágó:

Ezt is neked kell eldönteni. Ingyenes programok között nincs jó minőségű és használható progi. Kb.10-15 perc kereséssel bármit le tudsz tölteni. A program tudását is neked kell kiválasztanod. Én személy szerint ha kezdő vagy egy Sony Vegas 10/11/12/13 közül javasolnék egyet. Ezt könnyű kitanulni kb.2 hét max.1 hónap. Utána jöhet a Premier és AE. Ha viszont tényleg nem szeretnél tanulgatni akkor a Camtasia Studio-t ajánlom az egy egyszerű program viszont stabil és lehet vele dolgozni.

2017. ápr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 Kézműves videókat akar készíteni idézem:"Nem tudom mennyire fontos, de kézműves videókat szeretnék készíteni".De egyébként igazad van
2017. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kétművses videóhoz elég egy hátlapi kamera és egy tripod meg a Sony Vegas
2017. ápr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy Camtasia ha egyszerűbb kell.
2017. ápr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ. Nem tudom, hogy ez hány százalékban igaz, de ha jól hallottam a camtasia studio nem próbaverziós?
2017. ápr. 13. 21:12
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Torrentezni kell.Ingyen jó cucc legális úton már nagyon kevés dolog van.
2017. ápr. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!