Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hyundai HYD-3002 fúrókalapács,...

Davyd9206 kérdése:

Hyundai HYD-3002 fúrókalapács, fúrógép sds plusz 1200W kinek mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

Valakinek van birtokába


Olvastam negatív/pozitív dolgokat is


Otthoni használatra kéne.


Vakolat leszedéshez vert falról??

Fém fúráshoz


2016. dec. 26. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Feltéve hogy eredeti, jó kellene legyen. Mostanában sok a hyundai hamis termék a kinai piacon.
2016. dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Link?
2016. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vegyél ilyet:

[link]

Semmivel sem jobb, nekem volt mindkét típusból, de ez legalább majd egy tízessel olcsóbb.

De ha nem most kell rögtön, ajánlom a Parkside márkát a Lidl forgalmazásában, időnként lehet kapni.

2016. dec. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úristen, ne hülyitsd a népet a gagyi gépeiddel! Ég és föld különbség a márkás munkagépek és a kinai/török tömegbolondító replikák között. Bestkraft, einhell, tcm, workzone, parkside mind ugyanaz a romhalmaz.


Nekem Bosch gbh 2-24 em van, 10 éve semmi gond nincs vele.

2016. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nekem Bosch gbh 2-24 em van,"

Elhiszem, de a kérdező barkács kategóriába keres gépet.

Amit ajánlasz biztos megállná a helyét, de hogy 3x árat fizessen a vakolat leverő gépért, azért te sem gondolod komolyan.

Nekem is van Bosch GBH 5-40, de szándékosan nem emlegettem, hogy vegyen olyat, pedig nagyon jó.

Amit linkeltem, egy olyan gép már 9 éve működik nálam, a titka az hogy ha megveszed, rögtön le kell cserélni benne az összes kenőanyagot, és rendszeresen pótolni a használat függvényében, időnként ránézni a kefékre, mert tönkreteheti magát ha lekopik. Amúgy dobozhely fúrásokra használom, a tokmánynak is kell a kenés. Annak idején 13 ezerért vettem. És használom is. Ha azt veszem, durván ezerötért szolgált eddig évente. A Boschoz viszonyítva fele a súlya, könnyebb használni. Ja, villanyszerelő vagyok, nem otthoni használatban van a gép.

2016. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!