Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van nekem egy elektromos...

Van nekem egy elektromos kerékpár lassú?

Figyelt kérdés
Csak 20 km/h val tud menni hogy lehetne megoldani hogy gyorsabban menjek, vágjak el valami kábelt , ha van valami gondolata hogy hogyan lehetne megoldani Kérem írja le ha kell elmondom a kerékpár nevét ja és még annyit hogy 48 voltos és ztech a neve és még van hozzá egy rakat szám és betű elmondom ha kell hozzá

2016. okt. 23. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"vágjak el valami kábelt" 😂😂😂

Ugye ezt te se gondolod komolyan?

Ez a gép erre képes és pont.

2016. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Elvileg van benne valami szabályzó és ott kéne valamék kábelt el vágni !
2016. okt. 23. 20:42
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezt honnan szeded? Ha elvágsz benne valami azzal csak tönkre teszed. Minden vezeték okkal van benne. Hidd el, a tervezők nem szórakozásból csinálták azt olyanra, amilyen.
2016. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A fékkábelt, azt kell elvágni. A lejtőn lefele.
2016. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Biztosan van benne szabályzó, de annak a kiiktatása nem annyiból áll, hogy elvágsz egy kábelt....Túl sok filmet néztél mi? Ne próbálj meg azért hasonló módszerekkel bombát hatástalanítani.. :D
2016. okt. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát de ha most egy Simsont veszek példának akkor arra is 50 köbcentis a gyári henger de lehet rá venni 60 70 ... és még több fajtát lehet gyorsabban kopik az alkatrész de ezzel jár nekem csak arra kéne hogy meg előzzem az előttem lévőt nem akarok 20 km en keresztül 30 al menni csak ha előzök akkor megtudjam előzni!
2016. okt. 23. 21:09
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha a Simsonra teszel egy 70ccm hengert, azzal növeled a motor lökettérfogatát. Növeled a teljesítményt, és ezzel növeled a sebességed. De az sem törvényes, mert az már nem segédmotor hivatalosan.

Elektromos motor 300w-ig lehet benne, addig simán biciklisnek számítasz, fölötte segédmotoros. Éppen ezért, nem mehetnek 300w fölé a motorokkal. Nem tudom hány wattos, de tegyük fel, hogy valahogy beleszerelsz egy nagyobb teljesítményű motort. Akkor nagyobb sebességet tudnál elérni, de rövidebb akkuidőt.

De itt sem vezeték vagdosásról beszélünk, annak nincs sok értelme.

2016. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Szirty ***** válasza:

"Hát de ha most egy Simsont veszek példának akkor arra is 50 köbcentis a gyári henger de lehet rá venni 60 70 ... és még több fajtát"


Értem. Akkor most próbáld ki hogy nem veszel nagyobb hengert, dugattyút a Simson-ra, hanem hagyod az eredetit és alkalmazod a módszered: elkezdesz kábeleket vagdosni rajta.

Akkor is gyorsabban menne?

2016. okt. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És melyik kábelt kell el vágni ? A lámpáét mi? Ha nem tudod inkább ne szólj hozzá ! Köszi
2016. okt. 24. 14:13
 10/15 Szirty ***** válasza:
No ugye, hogy szerinted sem 100%-os ez a "vágjuk át a drótot hogy gyorsabb" legyen módszered?
2016. okt. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!