Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » E-bookot megéri venni? Jó...

PcCsaj kérdése:

E-bookot megéri venni? Jó belőle tanulni? Tudtok ajánlani olcsó, de jó E-bookot?

Figyelt kérdés

2016. szept. 15. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
én még mindig nem szoktam meg a papíralapú könyv helyett. rendkívüli előnye viszont hogy akár húszezer könyvet is ingyen beszerezhetsz. Prestigio eBook olvasóm van, nekem túl lassan lapoz, ezért inkább egy olcsó tableten olvasok
2016. szept. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
ja, és ezért inkább egy sima tabletet ajánlok, az sokkal több mindenre használható
2016. szept. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Igen, az enyémet 3 éve vettem, egyszer kipróbálták a szüleim így vehettem nekik egyet karácsonyra, majd még egyet születésnapra mert egyfolytában azon veszekedtek, hogy ki olvassa.


Nem. Tanulásra szerintem nem olyan jó, ott a nyomtatott hivatalos jegyzetet szeretem, mert könnyebb kihúzni, kiemelni dolgokat


Kindle alá ne add, kindle 5 20e forint környékén van.


Az előzőre meg ne hallgass, nagyon szar tableten olvasni

2016. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
E-bookot inkább regények olvasására használom. Majdnem 10 colos tableten kényelmesebb színes képeket, ábrákat tartalmazó jegyzetek olvasása, főleg ha gyorsan, sokat akarok ugrálni a fejezetek között, és kijelölő színekkel kiemelem a lényeget.
2016. szept. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
E-book nagy előnye, hogy szabadban ragyogó napsütésben is jól olvasható.
2016. szept. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sokáig idegenkedtem tőle, de kb. két éve beszereztem egyet. Azóta nem hogy megszoktam, de el sem tudom képzelni, hogy lemondjak róla.

Nekem egy Kindle 5-ös van. Hibátlan.

Legálisan is több ezer könyvet lehet ingyen letölteni. Akár ezer "könyvet" vihetsz magaddal egy zsebkönyvnyi helyet foglalva.


Én azt mondom, hogy nem lehet kiváltani egy jó minőségű tablettel sem. Teljesen más a kijelző technológiája. Az e-book olvasótól nem fárad úgy a szemed mint egy tablet vagy notebook kijelzőtől, ráadásul nem tükröződik.


Nem tudom neked mi az "olcsó", de ez pld. jó választás lehet:

[link]

2016. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
20 ezer Ft körül gondoltam Ja :) Úú ez tetszik köszönöm! :)
2016. szept. 15. 11:26
 8/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Valami olyasmit hallottam, hogy nem szabad használtan Kindle ebook-ot venni, főleg, ha nem tudod regisztrálni, ez igaz?
2016. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"... hogy nem szabad használtan Kindle ebook-ot venni, főleg, ha nem tudod regisztrálni, ez igaz?"

Én erről nem hallottam.

De nekem két éve van meg, újonnan vettem és még nem regisztráltam valószínűleg nem is fogom. Így aki tőlem venné meg ( ha eladnám)az nyugodtan regisztrálhatná.

2016. szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kindle 5-ös van nekem is. Használtan vettem, szuper! Nagyon könnyű megszokni, nem zavarja a szemet. Be tudod állítani úgy, hogy teljesen olyan legyen a háttere, mint egy könyvnek. Csak ajánlani tudom
2016. szept. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!