Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » SZÁMITÓGÉP-Tudnátok ajánlani?...

SZÁMITÓGÉP-Tudnátok ajánlani? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés

Tudnátok olyan számitógépet ajánlani amin:

Jól futnak a játékok

Jó a wifi rajta

Nem megy korán tönkre

Van rajta CD leolvasó

Windows 8-as(Nem muszáj 8-as legyen)

Nem lassú

Éa 80.000 Ft alatt van(esetleg 85.000 Ft)



2015. júl. 8. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért még használtan is csak egy gyengusz belépő szintű gépet kapsz.
2015. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ki lehet hozni de nehezen
2015. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 110ezerért vettem gépet, amin "nincs wifi" és operációs rendszer nélkül vettem (az is egy vagyon). A GTA V-öt meg sem próbálom feltenni rá, mert tudom hogy semmire nem menne vele. Szóval inkább fogd a kis 80-80ezer Ft-od, és spórolgass még egy kicsit. (legalább ugyan ennyit)


A kérdésre válaszolva hogy tudnánk-e szgépet ajánlani ezekkel a kritériumokkal, a válasz: Nem.

2015. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

PCX.hu gépösszerakójából vannak az árak, 100 ezerre jött ki. Ennél olcsóbban csak AMD APU-s (A6 A8) rendszerrel jönne ki külön videokártya nélkül, de ráköltesz +15k-t, és kevesebb a kompromisszum.

2015. júl. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!