Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » DJI Phantom 2-esnél igaz az,...

DJI Phantom 2-esnél igaz az, hogy az akkumulátorok hamar "elavulnak"?

Figyelt kérdés
Mert láttam interneten olyan videókat, ahol a drón pl 80%-os töltöttségnél hirtelen jelezte, hogy lemerül (gondolom cellahiba?). Szóval erről mi a tapasztalatotok? Hány töltést bírt nektek egy akku?

2016. aug. 17. 07:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Az elhasználódás jobb kifejezés lenne rá. Az aksik se örök életűek, ha sokat vannak használva akkor hamarabb is tönkremennek. De lehet gyári hibás is az aksi.
2016. aug. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, az lehet jobb szó, de olvastam valami ilyent a szoftverben: Charge and discharge the battery completely once every 20 charge/discharge cycles. Discharge the battery until there is less than 8% power or until it can no longer be turned on, then recharge it to the maximum capacity. This power cycling produce will optimize the battery life.

Ez tényleg segít az élettartam növeléséhez? És neked meddig bírta az akkud?

2016. aug. 17. 08:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!