Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Központi zárat szerelek be az...

Központi zárat szerelek be az Suzuki Ignisembe házilag. Hogyan kötöm be rajta a +12V-ot és azt hol találhatok a kocsiba?

Figyelt kérdés
A bekötési rajzban az van hogy piros vezeték 15A és +12V az hol van és hogy kötöm be? Néztem neten, ott azt írják , hogy biztosíték kell és a kormány alatt vannak vezetékek amik az akkura mennek és ahhoz kell kötni a +12V
2016. júl. 23. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress valakit akinek ezek a kérdések nem okoznak gondot, és bízd rá a feladatot.
2016. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én külön szálon vittem ki a + akkusaruig, de belekötöttem egy 15A s biztosítékot. Ügyelj rá, hogy a vezeték tutira elbírja a 15 A -t, és ne süsse meg a többi vezetéket. A kormány alatt ki is tudod vezetni a motortérbe. Legalább is nálam lehetett. Daewoo Nubira
2016. júl. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem nagy dolog bekötni, de ha ez fejfájást okoz, nem szívesen adnék tanácsot. Ha valami félre megy és leégeted a kábel korbácsot vagy zárlatot csinálsz valamiben, nem akarok felelős lenni érte. Kösd be mindent amit tudsz (a zárakhoz az emelőket, azok vezetékeit, stb) és miután előkészítettél mindent, vidd el egy villamossági fószerhez, aki az utolsó lépéseket pici pénzért, de biztonságosan megcsinálja. Ez a legtisztább, plusz, miután megkíméled a kárpit bontástól és a szöszmötölős részektől, tuti, hogy nem fog pár ezresnél többet kérni.

Így mindenki nyugodtan alszik.

2016. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!