Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem túl drága, mégis minőséges...

Nem túl drága, mégis minőséges laptopokat ajánlanátok? (100 000 ft-ig)

Figyelt kérdés
2016. jún. 1. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Újak közül nincs ennyiért normális, mivel ez az abszolút belépőszint sebességben és minőségben is, használtan HP Elitebook 8460P 72ezer, Dell Latitude E6520 82ezer, HP Elitebook 8470P 95ezer.
2016. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországban élek. Átváltottam hrivnyából, és úgy írtam.Nem tudom,hogy ott milyen árban vannak, Ha jobb minőségben vannak még, akár drágábban is, írj, légyszíves.:)
2016. jún. 1. 15:11
 3/4 |Orfeusz| ***** válasza:

Ha új gépet akarsz, 140-150 alatt csak belépőszint van, gyengébb hardverrel és gyengébb anyagokkal.

Talán a Fujitsu A555 vagy A556 ajánlható. (130 ezer Ft) i3/4GB/500GB és a kijelzője se átlag feletti, de jó az anyaghasználat.

150-től találsz HP Probook 450-et, az minőségi, de szintén hardveresen és kijelzőben gyengébb.


A másik lehetőség használt business modellt venni, amik erősek és fémházasak. Sokan ajánlják az 5-6 éves modelleket is, én azért lehetőleg max 4 éves modellt vennék, maga a gép meg jó, ha még garanciális, vagy nemrég járt le a garancia.

2016. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 |Orfeusz| ***** válasza:
UI: Az alacsonyabb ukrán áfa miatt szerintem minden árból levonhatsz 8-10 ezer forintot.
2016. jún. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!