Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » PLS ps3 rol toroltem veletlenu...

PLS ps3 rol toroltem veletlenul a szoftvert?

Figyelt kérdés
addig probaltam cfw t rakni ra hogy elrontottam vlmit es amik bekapcsolom a frissitest dob be a pendriverol kene, 4.78 as cfw kellene v rendes 4.78 as szoftver is o lenne ha valaki tud segiteni egy linket is dobhatna ?

2016. febr. 2. 18:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha nem downgrade-elted vissza, tehát 3.55-nél magasabb OFW-re próbáltad ráerőszakolni a CFW-t, akkor sajnos tönkretetted a gépedet!


Az említett weblapon lévő szervizt tudom javasolni, ők talán életet tudnak még bele lehelni, te már biztos nem tudsz vele semmit sem kezdeni, mert a downgrade-hez is speciális hardveres eszköz kell, amivel gondolom nem rendelkezel. Az újraélesztéshez meg szerintem még lehet külön más is kell!

2016. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!