Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » PLS ps3 rol toroltem veletlenu...

PLS ps3 rol toroltem veletlenul a szoftvert?

Figyelt kérdés
addig probaltam cfw t rakni ra hogy elrontottam vlmit es amik bekapcsolom a frissitest dob be a pendriverol kene, 4.78 as cfw kellene v rendes 4.78 as szoftver is o lenne ha valaki tud segiteni egy linket is dobhatna ?

2016. febr. 2. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Na ebből én túl sokat nem értettem! Nem írtad, hogy volt-e rajta már alapból CFW (ha 3.55-nél nagyobb OFW-n voltál és úgy akartad ráerőltetni a CFW-t, akkor gratula, tönkrevágtad a gépedet!), nem írtad, hogy próbáltad-e már a Recovery Menu-ből újratelepíteni a szoftvert, úgyhogy átirányítalak ide, regisztrálj be és tedd fel ide a kérdésedet kicsikét nagyobb odafigyeléssel és részletességgel, itt nagyobb valószínűséggel fogsz találni valami megoldást:


[link]

2016. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bocs, de PM-ekre nem válaszolok, úgyhogy kimásolom ide, amit írtál:


"alapbol cfw nem volt rajta sima gyari verzio nm volt cfw sem ofw netrol letoltottem par cfw t de nem mukodott es,, igen probaltam recovery modban frissiteni de nem mukodott(amugy ha pl 4.78 szoftver van rajta gyari akk ugyanolyan 4.78 as cfw kell ra lehet az nagyobb is?"


Továbbra is alig értek belőle valamit, szóval foglald össze értelmes mondatokba vagy inkább akkor hívj fel egy szervizt telefonon/várd meg, más mit ír, mert én erre így nem tudok segítő szándékú választ adni!


Amit ki tudtam a leveledből bogarászni:

"alapbol cfw nem volt rajta"

Tehát gyári rendszer volt rajta és te erre akartál CFW-t telepíteni! Mint írtam, hogy ha a gyári rendszer verziószáma 3.55-nél nagyobb volt, (ha 3.55 volt, akkor is kellett még plusz beállításokat végezni rajta, szóval hogyha azok sem voltak meg) akkor tönkrevágtad a gépedet, az első hozzászólásba belinkelt szervizzel vedd fel a kapcsolatot, ők talán tudnak valamit csinálni a konzoloddal!

2016. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mas valamit nem tudnal javasolni?
2016. febr. 2. 19:16
 4/11 anonim ***** válasza:

De.


Vegyél egy másik gépet és vagy hozzáértővel csináltasd meg vagy alapból olyat vegyél, amin már rajt van a működő CFW. :D


Viccet félretéve, ott van a link, erre a célra az a legjobb webhely. Ha lusta vagy beregisztrálni és feltenni ezt a kérdést ott, akkor nekem sincs több mondanivalóm.

2016. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Es ha kicserelem a hdd t (nem azon van a szoftver?)?
2016. febr. 2. 19:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Mondtam, hogy ne zaklass privátban! Ezentúl az oda küldött leveleket nem fogom elolvasni!


Ha beregisztráltál, akkor be lehet lépni, és a felső sorban lévő menünék a GyIK elolvasását javaslom kezdésnek. A kolléga konkrétan öt nem-mel figyelmeztetett arra, hogy OFW-re nem szabad csak úgy CFW-t telepíteni!

Valamint kicsivel lejjebb a kérdések között megtalálod azt is, hogy milyen plusz beállításokat kellett volna végezned, ha 3.55-ön lett volna a rendszered!

Jó tanulmányozást!

2016. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Es ha kicserelem a hdd t (nem azon van a szoftver?)?"


Semmire nem mész vele.

2016. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Frissites elott kell downgread olni?
2016. febr. 2. 19:38
 9/11 A kérdező kommentje:
file:///C:/Users/Computer/Desktop/12650762_927637167314591_1415831712_n.jpg
2016. febr. 2. 19:52
 10/11 A kérdező kommentje:
NA mar tudom hogy mit rontottam el nem downgreadoltam vissza 3.55 osre es azutan kell a cfw t rarakni
2016. febr. 2. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!