Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyi idő kell a 6400 mAh-es...

Mennyi idő kell a 6400 mAh-es akkumulátornak?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt merül le, és mennyi idő alatt lehet feltölteni?

2016. jan. 6. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a mobilom, és a tabletem is hasonló nagyságrendű akkuról üzemel. A teló el van 8-10 napig, normál használat mellett. A tablet 3-4 napig. A feltöltésük 6-8 óra.
2016. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1000mA árammal kb. 6,4 óra alatt merülne le/töltődne fel.

6400mA árammal kb. 1 óra alatt merülne le/töltődne fel.

2016. jan. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Feltölteni egy éjszaka kell tehát kb 8 óra ,lemeriteni meg ha nem használod sokat akkor 1-2 nap .nekem is van olyan tabom amibe ilyen erős akksi van igy én éjszaka töltöm .
2016. jan. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az mitől lehet, hogy a vadonatúj tabletet nagyon sokáig tat feltölteni (3-4 óra), és hamar lemerül (1-2 óra)?
2016. jan. 7. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy gyenge a töltője vagy rossz minőségű az USB kábel, esetleg kontakthibás.
2016. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!