Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ezt meg lehet oldani a webkame...

Ezt meg lehet oldani a webkamerával?

Figyelt kérdés
Szóval, nemrég kaptam egyet, és már fel van telepítve minden. csak az, hogy ha bedugom a vezetékbe, akkor és nem is tudom, beszélek vkivel msn-n, akkor ő egyből látja a képemet, vagy csak akkor ha megnyomom azt a kis kamerát. És még valami. Hogy ott van, a saját képem beállításánál, hogy webkamera képe. meg h dinamikus kép. És ha azt mondom, hogy a webkamera képe, akkor ha azt megnyomom, akkor az fog bejönni, ami a kamera előtt áll? le fog fotózni? vagy mi? Lécci segítsetek, és bocs, hogy ilyen félős vagyok, de egyszerűen nem merem kipróbálni. De am. meg szükségem lenne a kamerára.
2010. márc. 25. 15:17
 1/2 A kérdező kommentje:

Najjó. most h viusszaolvastam eléggé hülye értehetetlen lett a kérdés. Megfogalmazom jobban:?

AMikor rákattintok a kamera ikonjára, és fotózni akarok vele, akkor azt ugye nem látják msn-en?

2010. márc. 25. 15:29
 2/2 anonim válasza:
Tuti nem fogják látni msn en. és akkor se ha rájuk írsz. külön kell kezdeményezni msn be webkamerás képet és akk fognak csak látni:D
2010. márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!